Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
OKTOBRIS
02: Sting, Arēna Rīga
07: Carnival Youth Koncertsērija Naivais Ku-Kū , VEF Kultūras pils
16: Nazareth, Arēna Rīga
NOVEMBRIS
02: Bon Iver, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Jūlija sākumā Igaunijā notiks Schilling festivāls

Intro, 2015. g. 11. jūnijā

Sestdien, 4. jūlijā, Igaunijas mazpilsētā Kilingi-Nemme netālu no robežas ar Latviju gaidāms jau devītais neatkarīgās jeb indie mūzikas festivāls Schilling.

Šogad festivālā Schilling uz skatuves kāps apmēram ducis lielisku un rūpīgi izvēlētu grupu. Kā katru gadu, papildus mūzikai tiks piedāvāti gardi ēdieni un dzērieni. Organizatori sola parūpēties par to, lai arī līdzi paņemtie bērni vakarā justos noguruši, bet laimīgi.

Festivālā koncertus sniegs gan starptautiski pazīstami, gan arī vietējie mākslinieki, kas pārstāv dažādus mūzikas stilus, sākot ar elektronisko mūziku un neatkarīgo popmūziku un beidzot ar progresīvo rokmūziku. No starptautisku atzinību guvušajām grupām festivālā Schilling varēs redzēt psihedēliskās popmūzikas duetu Peaking Lights no ASV, vienu no Dānijas pēdējo gadu labākajām tumšā elektropopa grupām Rangleklods, kā arī daudz slavēto Zviedrijas indie-pop grupu Simian Ghost.

Somiju festivālā pārstāvēs instrumentālā hypnorock pārstāvis Siinai un melodiskā trokšņu popa grupa Mumrunner. No Krievijas Schilling gaidāmi slavenais Sanktpēterburgas ansamblis D-Pulse un Jekaterinburgas viena dalībnieka projekts Polly.Abi iepriekš minētie dalībnieki darbojas salīdzinoši gaišākas elektroniskās mūzikas žanros. Igauniju festivālā pārstāvēs daudzu iemīļotais Vaiko Eplik ar savu grupu Eliit, straujā elektropopa pārstāvis Würffel, liegā progresīvā roka estētikā muzicējošā Tallinas grupa Micucu un pavisam jaunais sapņainās popmūzikas kolektīvs She Bit Her Lip no Tartu. Uz speciāli izveidotas C skatuves uzstāsies psihedēliskā punk grupa Chungin& St Cheatersburg.

Festivāls vārtus vērs sestdien, 4. jūlijā, plkst. 14:00. Pirmā ansambļa uzstāšanās gaidāma plkst. 15:00, festivālam noslēdzoties plkst. 3:00 naktī ar pēdējā ansambļa uzstāšanos.

Biļetes uz festivālu Schilling nopērkamas Biļešu Serviss tirdzniecības tīklā, kā arī internetā — www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena iepriekšpārdošanā līdz 3. jūlijam ir 30.00 €, bet pasākuma dienā un pie ieejas festivālā tās maksās 35.00 €. Bērniem vecumā līdz 16 gadiem (ieskaitot), pensionāriem un invalīdiem ieeja festivālā ir par brīvu (uzrādot atbilstošu dokumentu).

MTÜ Huumusun Kohviradio.com organizētais festivāls Schilling ir viens no Igaunijas iemīļotākajiem un savdabīgākajiem mazajiem festivāliem. Gadu gaitā uz Schilling skatuvēm ir uzstājušies daudzi vairāk vai mazāk pazīstami indie mūziķi, folk, popun elektroniskās mūzikas pārstāvji, tostarp arī tādi pasaulē zināmi mākslinieki kā Merchandise (ASV), Prince Rama (ASV), Light Asylum (ASV), Kimya Dawson (ASV), Sean Nicholas Savage (Kanāda), Sam Amidon (ASV), Darren Hanlon (Austrālija), The Mary Onettes (Zviedrija) un citi.

Kilingi-Nemmē un festivālā Schilling iespējams nokļūt, braucot ar autobusu no Rīgas uz Pērnavu, bet tālāk — ar pārsēšanos uz Kilingi-Nemme pilsētiņu.Autobusu kursēšanas grafikus var apskatīt šeit.

http://schilling.ee/2015/en/

http://www.facebook.com/schillingfestival

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs