Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
24: Summer Sound 2020, Liepāja
AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Kashuks izdod Fiction

Intro, 2015. g. 17. novembrī

15. novembrī elektroniskās mūzikas producents Kashuks publicējis savu ceturto studijas albumu ar nosaukumu Fiction.

"Šajā albumā turpinu sava minialbuma Hand Written Story, kurš tika publicēts šī gada sākumā Dirty Deal Audio izdevniecības paspārne, tēmu, spēlējoties ar dzīvo skaņu ierakstiem un to apstrādi, bet šoreiz atgriežos arī pie elektroniskās mūzikas elementiem. Fiction ir kā nereāla fantāzija reālā vidē. Tie ir sintezatori un citas elektroniskās mūzikas skaņas savienojumā ar skaņu ierakstiem — sadzīvi, dabu, cilvēkiem un dzīvajiem instrumentiem," tā savu albumu raksturo Kashuks.

Jaunais albums Fiction ir tapis šī gada vasaras un rudens laika periodā un tajā iekļauti 12 skaņdarbi, kurus noklausīties un iegādāties var mūziķa mājas lapā.

Paralēli albuma tapšanas procesam, mūziķis ir izdevis remiksus latviešu mūziķiem, kā piemēram Dons — Meduspods un Prāta Vētra — Ziemu apēst. Ar šo Prāta Vētras remiksu un dziesmas Lec interpretāciju Kashuks uzstājās arī grupas koncerttūrē — 7 soļi svaiga gaisa. Mūziķa pēdējais studijas albums Piece Of A Chance, pt.3 mūzikas ierakstu gada balvā Zelta Mikrofons 2014 saņēma balvu kā  labākais elektroniskās mūzikas albums.

http://kashuks.com

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs