Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Kontraflovs piedāvā jaunu dziesmu

Intro, 2016. g. 4. novembrī

Radošā apvienība Kontraflovs nāk klajā ar jaunāko singlu Attiecību blūzs un tā liriku video. Attiecību blūzs ir pirmais singls no Kontraflovs otrā albuma SPB un daļēji atspoguļo nākotnes albuma fonētisko raksturu.

Grupas dalībnieks Artūrs Rikmanis: "Dziesma Attiecību blūzs ir par mūsdienu cilvēka konfliktu starp karjeras un ģimenes dzīves veidošanu. Cilvēki mūsdienās arvien biežāk nespēj atrast pietiekami daudz laiku abiem, piemēram, jauni pāri nevelta laiku bērnu plānošanai, lai tā vietā attīstītu savu karjeru. Tas nav ne labi, ne slikti, tā vienkārši ir. Pēc Kontraflovs domām, svarīgi ir nevis tas, cik laiks un nauda cilvēkam ir, bet gan nozīme ir tam, kā cilvēks izvēlas savu laiku un naudu izmantot".

Producents Dāvis Strauss par dziesmu: "Attiecību blūzs ir šedevrs — katrs sitiens, skaņa, aranžējums, katra nots, katra zilbe un rinda, katra frekvence. Kā producents un skaņu režisors es muzikāli esmu spējīgs pieņemt visadekvātākos lēmumus, velkot saiknes ar dziesmas pamata ideju un lirikām. Kontraflovs rada un producē mūziku, kas ir virs vidējā kvalitātes līmeņa Pasaules tirgū, kā arī visaugstākās pilotāžas hip-hops un producentu darbs pašmāju mūzikā".

Dziesma ierakstīta Labo Ierakstu Studija (Rīga), Dynamic Records (Rīga) un Barron Studios (Hjūstona) ierakstu studijās. Dziesma ir miksēta un masterēta Barron Studios

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs