Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
24: Summer Sound 2020, Liepāja
AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Labvēlīgā Tipa koncerttūre sākas jau piektdien!

Normunds Vucāns, 2012. g. 8. oktobrī

Šo piektdien, 12.oktobrī ar koncertu Arēnā Rīga, grupa Labvēlīgais Tips sāk savu jubilejas koncertsēriju Tikai 20. Koncertprogramma sagatavota ar īpašu rūpību, no vairāk nekā 150 dziesmām, kas glabājas ansambļa pūrā, atsijājot aptuveni 30 pašas, pašas, pašas... Omnibuss, Alumīnija cūka, Pīrādziņ, nāc ārā! Lai, Koka klucis Konstantīns un virkne citu megahitu savīsies krāšņā virpulī, kurš tikšot papildināts arī ar kādu pirmatskaņojumu.

Pašsaprotami, ka muzikāli vokālo pusi bagātinās vispusīgs šovs. “Labvēlīgais Tips neslimo ar mazummāniju,“ ironizē grupas menedžeris Ģirts Lūsis. “Tāpēc esam sagatavojuši gan spožas gaismas un lāzerus, gan videoprojekcijas un pirotehniskus efektus, gan krāšņus īpaši šūtus tērpus. Sadarbojoties ar tehniskajām kompānijām GaCo un Videocentrs un personīgi Arti Dzērvi un Pēteri Ripu, kā arī deju grupas Fandango burvīgajām meitenēm, esam pavadījuši neskaitāmas spraiga darba stundas, lai radītu tādu izrādi, kas pārsteigtu pat pastāvīgos mūsu rudens koncertciklu apmeklētājus.”

Un vēl, Labvēlīgais Tips aicina — dāmas, neaizmirstiet krūšturus mājās! Grupas fanes jau labi zina, kas ar tiem darāms. Šīsvasaras skatuvi sasniegušo krūšturu topa trijnieks: Saldū — 11, Fonofestā — 8 un Zvejnieksvētkos Rojā — 7. Mēs zinām, ka jūs varat labāk!

Jāakcentē it kā labi zināmā, bet dažkārt piemirstā aksioma: kas ātrāk pērk biļeti, tas labākā vietā sēž! Vai vismaz tiek uz koncertu, jo virkne pasākumu Liepājā, Jelgavā un Valmierā jau pilnībā izpārdoti. Arī rīdziniekiem pieejamas kopumā tikai pieci tūkstoši biļešu. Tāpēc laiks pasteigties un laikus iegādāties ieejas kartes www.bilesuparadize.lv

Labvēlīgais Tips koncerttūres Tikai 20 pieturvietas:

12.okt. 19.00 — Arēna Rīga

20.okt. 15.00 — Valmieras KC

            19.00 — Valmieras  KC (izpārdots!)

26.okt. 19.00 — Liepājas OC (izpārdots!)

27.okt. 15.00 — Liepājas OC (izpārdots!)

            19.00 — Liepājas OC (izpārdots!)

3. nov. 18.00 — Līvānu KC

10.nov. 18.00 — Ventspils TN Jūras vārti

18.nov 17.00 — Jelgavas KN

            21.00 — Jelgavas KN (izpārdots!)

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs