Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
OKTOBRIS
02: Sting, Arēna Rīga
07: Carnival Youth Koncertsērija Naivais Ku-Kū , VEF Kultūras pils
16: Nazareth, Arēna Rīga
NOVEMBRIS
02: Bon Iver, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Labvēlīgais tips ielūdz uz Vecgada šovu

Intro, 2019. g. 14. oktobrī

Turpinot pērn krāšņi aizsākto tradīciju, grupa Labvēlīgais tips 31. decembrī pulksten 20.00 atkal aicina uz tikšanos Rīgas Kongresu namā — Vecgada šovā Lai laime nepāriet 2020.

Tā kā biļetes uz "Labvēlīgā tipa" 2019. gada rudens koncertsērijas "= I A =" koncertiem vairs nav nopērkamas, Vecgada šovs būs lieliska iespēja ikvienam grupas cienītājam vēl šajā gadā saņemt pozitīvo un tik ļoti nepieciešamo C vitamīna devu ziemai.

Fredis ar komandu aicinās godam aizvadīt Cūkas un vēl godīgāk sagaidīt Žurkas gadu, pirms steigt noskatīties Jaungada salūtu Daugavas krastā. Tiks piedāvāta divu stundu muzikāli izklaidējoša programma ar neiztrūkstošu bufetes pauzi, lai ikviens paspētu ļauties arī šampanieša burbuļu vilinājumam. Lai cik neticami tas arī neizklausītos, koncertā skanēs tikai un vienīgi vokāli instrumentālā ansambļa "Labvēlīgais tips" apzeltītais dziesmu fonds.

"Pagājušogad tās bija kolosālas emocijas un gandarījums pēc tik ilga pārtraukuma atkal atgriezties uz Kongresu nama skatuves," atzīst paši grupas dalībnieki. "Un tas pilnīgi noteikti bija viens no labākajiem Jaungada sagaidīšanas koncertiem, ko jebkad bijām spēlējuši. Spēlēšanai telpās ar labu apkuri tomēr ir savs jūtams pluss, turklāt, pirmssvētku sajūtai virmojot gaisā, plusu vēl lielāku un pulsu vēl straujāku padara siltā uzņemšana no publikas puses.”

"Labvēlīgais tips" koncertā uzstāsies savā svētku tradīciju iesildītākajā sastāvā: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).

Pērn pēc Vecgada šova grupa savā Zakerberga socmedija profilā saņēma sekojošas svinību zāles ekspertu atsauksmes:

— "Tas bija TIK... nu TIK LABI!!!"

— "Pat jauna krūštura nemaz nebija žēl!"

— "Koncerts ļoti labs — ir neaprakstāma sajūta dabūt tieši to, ko grib!!!"

— "Labi pavadīta Vecā gada nogale!"

Biļetes uz Vecgada šovu "Lai laime nepāriet 2020" var iegādāties Biļešu paradīzes” kasēs.

Noderīgas saites:

Grupas "Labvēlīgais tips" profils Facebook: https://www.facebook.com/LabveligaisTips

"Biļešu paradīze": https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/77215

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs