Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
24: Summer Sound 2020, Liepāja
AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Labvēlīgais Tips izdod jaunu singlu

Intro, 2014. g. 19. jūnijā

Tieši Līgo priekšvakarā grupa Labvēlīgais Tips nolēmusi iepriecināt savus fanus ar jaunu singlu Du Bist Spazieren, cerot, ka tas kļūs par šīs vasaras dārza ballīšu galveno grāvēju. Tā ir savdabīga atbilde uz mūžseno latviešu apgalvojumu — Latvijas popmūzikā nekā jauna nav. Grupa tam nepiekrīt, taču vienlaikus arī neuzņemas atbildību par traumām, kas var gadīties, izpildot pārgalvīgus deju soļus un piruetes, dziesmas atskaņošanas laikā.

Par dziesmas melodiju parūpējies grupas ģitārists Artūrs Kutepovs, par tekstu — Andris Freidenfelds, un to visu iemūžināt palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no Labo ierakstu studijas.

Nepalaid garām — Līgo naktī pēc pusnakts Labvēlīgo Tipu būs iespējams satikt Rīgā, Daugavas krastmalā.

Labvēlīgais Tips atgādina, lielie rudens šovi Katastrofāla Atgriešanās notiks koncertzālē Palladium 24. un 25. oktobrī. Pēc neliela atvaļinājuma Labvēlīgais Tips pilnā sastāvā ir gatavs ieraut savus klausītājus trakulīgā prieka virpulī. Varētu teikt arī tā — ballīte būs! Jāatzīmē, ka šī būs reta izdevība, jo pašreiz grupa neplāno atsākt regulāru koncertdarbību.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs vai www.bilesuparadize.lv. Zinot iepriekšējo gadu pieredzi, prātā nāk aksioma — kas ātrāk nopērk biļeti, tas vispār tiek pie biļetes.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs