Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
24: Summer Sound 2020, Liepāja
AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Labvēlīgais Tips izsludina koncertus rudenī

Intro, 2014. g. 3. aprīlī

1. aprīlis — tā ir Labvēlīgā Tipa diena. Tāpēc šis ir īstais brīdis, lai grupa izziņotu savus lielos rudens šovus — Katastrofāla Atgriešanās koncertzālē Palladium 24. un 25. oktobrī.

Pēc neliela atvaļinājuma Labvēlīgais Tips pilnā sastāvā ir gatavs ieraut savus klausītājus trakulīgā prieka virpulī. Varētu teikt arī tā — ballīte būs! 

Labvēlīgā Tipa koncertiem raksturīgi gaumīgi joki un pozitīva, nedaudz vieglprātīga atmosfēra. Auditorijas atsaucība grupas koncertos neļauj māksliniekiem gulēt uz lauriem, bet katru gadu piedāvāt ko jaunu un kvalitatīvu — tā, lai publika nebūtu vīlusies. Pārsteigumi un labs garastāvoklis garantēts arī šajos koncertos, un galu galā — Fredim vienmēr ir, ko teikt. Jāatzīmē, ka šī būs reta izdevība, jo pašreiz grupa  neplāno atsākt regulāru koncertdarbību.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs vai www.bilesuparadize.lv. Un zinot iepriekšējo gadu pieredzi, prātā nāk aksioma — kas ātrāk nopērk biļeti, tas vispār tiek pie biļetes.

Un vēl — tā kā ir 1. aprīlis, grupa Labvēlīgais Tips piedāvā klausītājiem dziesmas Čiekurs egles dēls krievisko versiju Šiška jolkin sin, tādējādi palielinot Latvijā radītās mūzikas pārstāvniecību krievu valodā raidošajos medijos. Par ko dziesmas teksts, to lai tulko un atšifrē katrs pats.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs