Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Kesha — High Road
Field Music — Making A New World
Georgia — Seeking Thrills
Holy Fuck — Deleter
Bombay Bicycle Club — Everything Else Has Gone Wrong
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
29: Ainars Mielavs, Mūzikas nams Daile
29: The Music of ABBA, Arēna Rīga
JANVĀRIS
17: Motorama, Melnā Piektdiena
FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Labvēlīgais Tips izsludina koncertus rudenī

Intro, 2014. g. 3. aprīlī

1. aprīlis — tā ir Labvēlīgā Tipa diena. Tāpēc šis ir īstais brīdis, lai grupa izziņotu savus lielos rudens šovus — Katastrofāla Atgriešanās koncertzālē Palladium 24. un 25. oktobrī.

Pēc neliela atvaļinājuma Labvēlīgais Tips pilnā sastāvā ir gatavs ieraut savus klausītājus trakulīgā prieka virpulī. Varētu teikt arī tā — ballīte būs! 

Labvēlīgā Tipa koncertiem raksturīgi gaumīgi joki un pozitīva, nedaudz vieglprātīga atmosfēra. Auditorijas atsaucība grupas koncertos neļauj māksliniekiem gulēt uz lauriem, bet katru gadu piedāvāt ko jaunu un kvalitatīvu — tā, lai publika nebūtu vīlusies. Pārsteigumi un labs garastāvoklis garantēts arī šajos koncertos, un galu galā — Fredim vienmēr ir, ko teikt. Jāatzīmē, ka šī būs reta izdevība, jo pašreiz grupa  neplāno atsākt regulāru koncertdarbību.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs vai www.bilesuparadize.lv. Un zinot iepriekšējo gadu pieredzi, prātā nāk aksioma — kas ātrāk nopērk biļeti, tas vispār tiek pie biļetes.

Un vēl — tā kā ir 1. aprīlis, grupa Labvēlīgais Tips piedāvā klausītājiem dziesmas Čiekurs egles dēls krievisko versiju Šiška jolkin sin, tādējādi palielinot Latvijā radītās mūzikas pārstāvniecību krievu valodā raidošajos medijos. Par ko dziesmas teksts, to lai tulko un atšifrē katrs pats.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs