Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
24: Summer Sound 2020, Liepāja
AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Labvēlīgais Tips izziņo papildkoncertu

Intro, 2014. g. 2. septembrī

Tā kā pieejamo biļešu skaits uz grupas Labvēlīgais Tips lielajiem rudens šoviem  Katastrofāla Atgriešanās koncertzālē Palladium 24. un 25. oktobrī strauji samazinās, tiek izziņots papildkoncerts 23. oktobrī.

Pēc neliela atvaļinājuma Labvēlīgais Tips pilnā sastāvā ir gatavs ieraut savus klausītājus trakulīgā prieka virpulī. Varētu teikt arī tā — ballīte būs! Labvēlīgais Tips koncertiem raksturīgi gaumīgi joki un pozitīva, nedaudz vieglprātīga atmosfēra. Auditorijas atsaucība grupas koncertos neļauj māksliniekiem gulēt uz lauriem, bet katru gadu piedāvāt ko jaunu un kvalitatīvu — tā, lai publika nebūtu vīlusies. Pārsteigumi un labs garastāvoklis garantēts arī šajos koncertos, un galu galā — Fredim vienmēr ir ko teikt. Jāatzīmē, ka šī būs reta izdevība, jo pašreiz grupa neplāno atsākt regulāru koncertdarbību.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs vai www.bilesuparadize.lv. Un zinot iepriekšējo gadu pieredzi, prātā nāk aksioma — kas ātrāk nopērk biļeti, tas vispār tiek pie biļetes.

Pasākumu atbalsta — Radio SWH, laikraksts Diena , Draugiem.lv, sabiedrība Gaco un Event Transport. Kvalitāti garantē — Labvēlīgais Tips.

Tavs komentārs