Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Kesha — High Road
Field Music — Making A New World
Georgia — Seeking Thrills
Holy Fuck — Deleter
Bombay Bicycle Club — Everything Else Has Gone Wrong
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
29: Ainars Mielavs, Mūzikas nams Daile
29: The Music of ABBA, Arēna Rīga
JANVĀRIS
17: Motorama, Melnā Piektdiena
FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Labvēlīgais Tips izziņo papildkoncertu

Intro, 2014. g. 2. septembrī

Tā kā pieejamo biļešu skaits uz grupas Labvēlīgais Tips lielajiem rudens šoviem  Katastrofāla Atgriešanās koncertzālē Palladium 24. un 25. oktobrī strauji samazinās, tiek izziņots papildkoncerts 23. oktobrī.

Pēc neliela atvaļinājuma Labvēlīgais Tips pilnā sastāvā ir gatavs ieraut savus klausītājus trakulīgā prieka virpulī. Varētu teikt arī tā — ballīte būs! Labvēlīgais Tips koncertiem raksturīgi gaumīgi joki un pozitīva, nedaudz vieglprātīga atmosfēra. Auditorijas atsaucība grupas koncertos neļauj māksliniekiem gulēt uz lauriem, bet katru gadu piedāvāt ko jaunu un kvalitatīvu — tā, lai publika nebūtu vīlusies. Pārsteigumi un labs garastāvoklis garantēts arī šajos koncertos, un galu galā — Fredim vienmēr ir ko teikt. Jāatzīmē, ka šī būs reta izdevība, jo pašreiz grupa neplāno atsākt regulāru koncertdarbību.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs vai www.bilesuparadize.lv. Un zinot iepriekšējo gadu pieredzi, prātā nāk aksioma — kas ātrāk nopērk biļeti, tas vispār tiek pie biļetes.

Pasākumu atbalsta — Radio SWH, laikraksts Diena , Draugiem.lv, sabiedrība Gaco un Event Transport. Kvalitāti garantē — Labvēlīgais Tips.

Tavs komentārs