Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Kesha — High Road
Field Music — Making A New World
Georgia — Seeking Thrills
Holy Fuck — Deleter
Bombay Bicycle Club — Everything Else Has Gone Wrong
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
29: Ainars Mielavs, Mūzikas nams Daile
29: The Music of ABBA, Arēna Rīga
JANVĀRIS
17: Motorama, Melnā Piektdiena
FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Labvēlīgais Tips izziņo rudens lielkoncertus

Intro, 2015. g. 4. aprīlī

Tas nav 1. aprīļa joks — turpinot tradīciju, grupa Labvēlīgais Tips izziņo savus lielos rudens šovus. Jauno programmu Brīvības Nianses būs iespēja redzēt 31. oktobrī Vidzemes koncertzālē Cēsis, 7. novembrī Rēzeknē, Latgales vēstniecībā Gors un, protams, 18. novembrī — Arēnā Rīga.

Cēsu un Rēzeknes koncertzālēs Labvēlīgais Tips viesosies pirmoreiz, kas grupai liek pašai sev uzdot jautājumu: “Kā tur ies?” Atbilde jau gan tāpat ir skaidra — ļoti labi! Tieši to pašu var teikt par 2012. gada koncertu Arēnā Rīga, kurā Tips sniedza savu krāšņo jubilejas šovu Tikai 20.

Kāpēc Labvēlīgais Tips koncertēs Arēnā Rīga, turklāt vēl tieši 18. novembrī?  Saņemot no Arēnas sarakstu ar vēl pieejamajiem datumiem, izvēle nāca ātri un viegli. Ja atsaucam atmiņā neseno vēsturi, vairākas reizes šajā datumā notika grupas Bi-2 koncerti. Visu cieņu ārzemju māksliniekiem, bet kāpēc svētku dienā gan neizvēlēties vietējo produktu?! Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šogad nolēmām sniegt savu artavu gan patriotiskajā audzināšanā, gan paskatīties uz savu valsti ar nelielu humora piesitienu. Vienlaikus neaizmirstot, ka Latvijai — 97 un uzrīkot lielāko valsts jubilejas ballīti.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas visās Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv. Zinot iepriekšējo gadu pieredzi, prātā nāk aksioma — kurš(a) ātrāk nopērk biļeti, labākā vietā sēž.

Tātad 18. novembrī, plkst. 18.00, vēl pirms salūta, tiekamies Arēnā Rīga!

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs