Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
24: Summer Sound 2020, Liepāja
AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Labvēlīgais Tips izziņo rudens lielkoncertus

Intro, 2015. g. 4. aprīlī

Tas nav 1. aprīļa joks — turpinot tradīciju, grupa Labvēlīgais Tips izziņo savus lielos rudens šovus. Jauno programmu Brīvības Nianses būs iespēja redzēt 31. oktobrī Vidzemes koncertzālē Cēsis, 7. novembrī Rēzeknē, Latgales vēstniecībā Gors un, protams, 18. novembrī — Arēnā Rīga.

Cēsu un Rēzeknes koncertzālēs Labvēlīgais Tips viesosies pirmoreiz, kas grupai liek pašai sev uzdot jautājumu: “Kā tur ies?” Atbilde jau gan tāpat ir skaidra — ļoti labi! Tieši to pašu var teikt par 2012. gada koncertu Arēnā Rīga, kurā Tips sniedza savu krāšņo jubilejas šovu Tikai 20.

Kāpēc Labvēlīgais Tips koncertēs Arēnā Rīga, turklāt vēl tieši 18. novembrī?  Saņemot no Arēnas sarakstu ar vēl pieejamajiem datumiem, izvēle nāca ātri un viegli. Ja atsaucam atmiņā neseno vēsturi, vairākas reizes šajā datumā notika grupas Bi-2 koncerti. Visu cieņu ārzemju māksliniekiem, bet kāpēc svētku dienā gan neizvēlēties vietējo produktu?! Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šogad nolēmām sniegt savu artavu gan patriotiskajā audzināšanā, gan paskatīties uz savu valsti ar nelielu humora piesitienu. Vienlaikus neaizmirstot, ka Latvijai — 97 un uzrīkot lielāko valsts jubilejas ballīti.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas visās Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv. Zinot iepriekšējo gadu pieredzi, prātā nāk aksioma — kurš(a) ātrāk nopērk biļeti, labākā vietā sēž.

Tātad 18. novembrī, plkst. 18.00, vēl pirms salūta, tiekamies Arēnā Rīga!

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs