Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

SEPTEMBRIS
Efterklang — Altid Sammen
Keane — Cause And Effect
M83 — DSVII
Blink-182 — NINE
Liam Gallagher — Why Me? Why Not.
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
20: Jāņa Ruņģa Klātbūtne, Tallinas Pagalms
20: Ploho, Klubs Depo
21: UNDER Festival 2019, Autentika
28: Super Besse, Human Tetris, One One
28: Laika Suns, Siguldas pils kvartāls
OKTOBRIS
03: Behemoth, Palladium koncertzāle
03: Kārlis Kazāks, Melno Cepurīšu Balerija
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Labvēlīgais Tips koncertēs Ventspilī

Intro, 2015. g. 24. novembrī

Gada izskaņā, 29. decembrī plkst. 19:00 teātra namā Jūras vārti koncertēs tautā iemīļotais kolektīvs Labvēlīgais Tips ar atraktīvo Fredi priekšgalā. Koncertā izskanēs gan dziesmas no grupas jaunākās programmas Brīvības nianses, gan iepriekšējo gadu grāvēji.

Labvēlīgais Tips ir pazīstama latviešu mūzikas grupa, kas dibināta 1992. gadā. Tās līderis un vokālists ir populārais raidījumu vadītājs un komiķis Andris Freidenfelds jeb Fredis. Grupa pazīstama ar spilgto skatuves tēlu, kā arī humoristiskajiem dziesmu tekstiem. Labvēlīgais Tips ieguvuši vairākus Latvijas mēroga apbalvojumus.

Par šī gada kon­certšovu Fre­dis vēl norāda: "Nesen runāju ar diviem gados jau­niem cilvēkiem. Viens man teica, ka viņam patīkot vecie gabali (Omnibuss), bet otram — jau­nie (Pa lēto). Tādēļ mums ir jāmēģina attais­not visu klausītāju cerības, atkal sarīko­jot šīs trakās rudens viesības."

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas  t/n Jūras vārti un visās Biļešu Serviss kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena € 13,00 (stāvvieta) € 18,00; 20,00. Ar t/n Jūras vārti drauga karti atlaide 10%.

Foto: Pubilictātes foto

Tavs komentārs