Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Kesha — High Road
Field Music — Making A New World
Georgia — Seeking Thrills
Holy Fuck — Deleter
Bombay Bicycle Club — Everything Else Has Gone Wrong
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
29: Ainars Mielavs, Mūzikas nams Daile
29: The Music of ABBA, Arēna Rīga
JANVĀRIS
17: Motorama, Melnā Piektdiena
FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Labvēlīgais Tips koncertēs Ventspilī

Intro, 2015. g. 24. novembrī

Gada izskaņā, 29. decembrī plkst. 19:00 teātra namā Jūras vārti koncertēs tautā iemīļotais kolektīvs Labvēlīgais Tips ar atraktīvo Fredi priekšgalā. Koncertā izskanēs gan dziesmas no grupas jaunākās programmas Brīvības nianses, gan iepriekšējo gadu grāvēji.

Labvēlīgais Tips ir pazīstama latviešu mūzikas grupa, kas dibināta 1992. gadā. Tās līderis un vokālists ir populārais raidījumu vadītājs un komiķis Andris Freidenfelds jeb Fredis. Grupa pazīstama ar spilgto skatuves tēlu, kā arī humoristiskajiem dziesmu tekstiem. Labvēlīgais Tips ieguvuši vairākus Latvijas mēroga apbalvojumus.

Par šī gada kon­certšovu Fre­dis vēl norāda: "Nesen runāju ar diviem gados jau­niem cilvēkiem. Viens man teica, ka viņam patīkot vecie gabali (Omnibuss), bet otram — jau­nie (Pa lēto). Tādēļ mums ir jāmēģina attais­not visu klausītāju cerības, atkal sarīko­jot šīs trakās rudens viesības."

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas  t/n Jūras vārti un visās Biļešu Serviss kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena € 13,00 (stāvvieta) € 18,00; 20,00. Ar t/n Jūras vārti drauga karti atlaide 10%.

Foto: Pubilictātes foto

Tavs komentārs