Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Kesha — High Road
Field Music — Making A New World
Georgia — Seeking Thrills
Holy Fuck — Deleter
Bombay Bicycle Club — Everything Else Has Gone Wrong
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
29: Ainars Mielavs, Mūzikas nams Daile
29: The Music of ABBA, Arēna Rīga
JANVĀRIS
17: Motorama, Melnā Piektdiena
FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Labvēlīgais Tips piedāvā jaunu singlu un izziņo koncertsēriju

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 1. augustā

Ar pavisam jauna singla Bilbao klajā nākšanu, grupa Labvēlīgais Tips sagatavo savus klausītājus jubilejas koncertsērijai ar zīmīgu nosaukumu Tikai 20.

Bilbao tapšanā bez tradicionālā autoru trio — Freidenfelds, Jakušonoks un Lūsis — piedalījusies Agnese Vīksniņa, deju grupas Fandango vadītaja, kas ir dziesmas teksta autore un mūzikas līdzautore, kā arī ierakstīt to palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve. Jaunā kompozīcija ir sava veida veltījums saulainajai Spānijas pilsētai Bilbao, kuras iedzīvotāji cita starpā nepaguruši rūpējas, lai Latvijas lielveikalos netrūktu sārto tomātu.

Jāatgādina, ka kopumā šī vasara grupai Labvēlīgais Tips bijusi gana piesātināta. Virkne koncertu noritējusi Latvijas skaistākajās pilsētās, bet jūlijā grupa pirmoreiz viesojās ASV, kur uzstājās XIII Vispārējos Latviešu Dziesmu svētkos Milvokos.

Koncertsēriju Tikai 20 ievadīs lielkoncerts Arēnā Rīga 12.oktobrī, kam sekos Valmieras Kultūras centrs 20.oktobrī, Liepājas OC Rožu zāle 27.oktobrī, Līvānu Kultūras centrs 3.novembrī un visbeidzot noslēguma pasākums Ventspils Teātra namā "Jūras vārti" 10.novembrī.

Biļetes jau nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs un http://www.bilesuparadize.lv. Kas ātrāk nopērk biļeti — tas labākā vietā sēž.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs