Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
24: Summer Sound 2020, Liepāja
AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Labvēlīgais Tips piedāvā jaunu singlu un izziņo koncertsēriju

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 1. augustā

Ar pavisam jauna singla Bilbao klajā nākšanu, grupa Labvēlīgais Tips sagatavo savus klausītājus jubilejas koncertsērijai ar zīmīgu nosaukumu Tikai 20.

Bilbao tapšanā bez tradicionālā autoru trio — Freidenfelds, Jakušonoks un Lūsis — piedalījusies Agnese Vīksniņa, deju grupas Fandango vadītaja, kas ir dziesmas teksta autore un mūzikas līdzautore, kā arī ierakstīt to palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve. Jaunā kompozīcija ir sava veida veltījums saulainajai Spānijas pilsētai Bilbao, kuras iedzīvotāji cita starpā nepaguruši rūpējas, lai Latvijas lielveikalos netrūktu sārto tomātu.

Jāatgādina, ka kopumā šī vasara grupai Labvēlīgais Tips bijusi gana piesātināta. Virkne koncertu noritējusi Latvijas skaistākajās pilsētās, bet jūlijā grupa pirmoreiz viesojās ASV, kur uzstājās XIII Vispārējos Latviešu Dziesmu svētkos Milvokos.

Koncertsēriju Tikai 20 ievadīs lielkoncerts Arēnā Rīga 12.oktobrī, kam sekos Valmieras Kultūras centrs 20.oktobrī, Liepājas OC Rožu zāle 27.oktobrī, Līvānu Kultūras centrs 3.novembrī un visbeidzot noslēguma pasākums Ventspils Teātra namā "Jūras vārti" 10.novembrī.

Biļetes jau nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs un http://www.bilesuparadize.lv. Kas ātrāk nopērk biļeti — tas labākā vietā sēž.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs