Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Kesha — High Road
Field Music — Making A New World
Georgia — Seeking Thrills
Holy Fuck — Deleter
Bombay Bicycle Club — Everything Else Has Gone Wrong
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
29: Ainars Mielavs, Mūzikas nams Daile
29: The Music of ABBA, Arēna Rīga
JANVĀRIS
17: Motorama, Melnā Piektdiena
FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Labvēlīgais Tips sniegs koncertus Amerikas latviešiem

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 3. jūlijā

Šonedeļ grupa Labvēlīgais Tips pošas ceļam uz Amerikas Savienotajām Valstīm, kur pirmo reizi grupas pastāvēšanas vēsturē tā sniegs koncertus Amerikas latviešiem. Grupai paredzētas divas uzstāšanās, 5. un 7. jūlijā, kas notiks XII Vispārējo ASV Latviešu Dziesmu svētku ietvaros Milvokos no 4.— 8. jūlijam.

Atgādinām, ka grupa jau vairākkārt, tostarp šogad pavasarī ar trīs koncertiem, ir viesojusies Lielbritānijā pie Anglijas latviešiem, un šoreiz netiek aizmirsti arī  Amerikas latvieši, lai jautrā un pozitīvā garā stiprinātu un vienotu latviešu kopienu ASV.

Pirmais koncerts ceturtdien, 5. jūlijā, notiks XII Vispārējo ASV Latviešu Dziesmu svētku iepazīšanās balles ietvaros, savukārt sestdien, 7. jūlijā, grupa sniegs otro koncertu lielās svētku balles ietvaros.

Koncertu programmā Labvēlīgais Tips Amerikas latviešiem izpildīs gan pēdējo gadu jaunākās, populārākās un koncertos visvairāk izpildītās Latvijas publikas favorītdziesmas, gan visiem labi zināmās un līdzi dziedamās dziesmas no grupas leģendārā repertuāra. Labvēlīgā Tipa koncerti vienmēr raksturīgi ar gaumīgiem jokiem un pozitīvu, nedaudz vieglprātīgu atmosfēru. Pārsteigumi un labs garastāvoklis garantēts arī šajos koncertos, un galu galā — Fredim vienmēr ir ko teikt. Grupa Labvēlīgais Tips aicina: „Svinēsim svētkus kopā latviskā un labvēlīgā garā!”. http://youtu.be/QOLgDkXjhwg

Grupa Labvēlīgais Tips izsaka pateicību ASV vēstniecībai Latvijā, Latvijas vēstniecībai ASV, Latvijas Kultūras ministrijai, Līgai Ribickai, Ērikam Kākulim, Benitai Jaundālderei, Andrim Maguram, Armandam Birkenam un visiem pārējiem, kas palīdzēja šo braucienu organizēt.

Koncerti notiks Hyatt Regency Ballroom, 333.W KILBOURN AVE., MILWAUKEE,WI, to sākums pulksten 20:00. Plašāka informācija par Latviešu Dziesmu svētkiem ASV, pilnu programmu un pasākumiem to ietvaros pieejama mājas lapā http://www.latviansongfest2012.com/, kurā iespējams arī tiešsaistē iegādaties biļetes uz sarīkojumiem, tostarp, grupas Labvēlīgais Tips koncertiem, to cena USD 25-35.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs