Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Kesha — High Road
Field Music — Making A New World
Georgia — Seeking Thrills
Holy Fuck — Deleter
Bombay Bicycle Club — Everything Else Has Gone Wrong
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
29: Ainars Mielavs, Mūzikas nams Daile
29: The Music of ABBA, Arēna Rīga
JANVĀRIS
17: Motorama, Melnā Piektdiena
FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Labvēlīgais Tips šovakar sāks koncertu sēriju Palladium

Intro, 2014. g. 23. oktobrī

Šajā rudens visaukstākajā dienā grupa Labvēlīgais Tips aicina uz pirmo trīs  koncertu ciklā, kas attiecīgi šo ceturtdien, piektdien un sestdien izskanēs koncertzālē Palladium. Pēc neliela atvaļinājuma grupa pilnā sastāvā ir gatava ieraut savus klausītājus trakulīgā prieka virpulī, kas rudens drēgnumu un pelēkumu aizslaucīs, kā sala skartās lapas. Varat nešaubīties — ballīte būs!

Kā zināms, grupas Labvēlīgais Tips koncertiem raksturīgi gaumīgi joki un pozitīva, nedaudz vieglprātīga atmosfēra. Auditorijas atsaucība grupas koncertos neļauj māksliniekiem gulēt uz lauriem, bet katru gadu piedāvāt ko jaunu un kvalitatīvu — tā, lai publika nebūtu vīlusies. Pārsteigumi un labs garastāvoklis garantēts arī šajos koncertos, un galu galā — Fredim vienmēr ir ko teikt. Jāatzīmē, ka šī būs reta izdevība, jo pašreiz grupa neplāno atsākt regulāru koncertdarbību.

Brīnums, bet dažas biļetes vēl aizķērušās nenopirktas. Pēdējās no tām iegādājamas Biļešu Paradīze kasēs un www.bilesuparadize.lv. Un zinot iepriekšējo gadu pieredzi, prātā nāk aksioma — kas laikus nopērk biļeti, tas vispār tiek pie biļetes.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs