Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

APRĪLIS
Dua Lipa — Future Nostalgia
Yves Tumor — Heaven To A Tortured Mind
TOPS — I Feel Alive
Empress Of — I'm Your Empress Of
Thundercat — It Is What It Is
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
03: Rīgas Modes, Klubs Depo
17: Laime Pilnīga, Palladium koncertzāle
18: Aminata, Hanzas Perons
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
18: Human Tetris, Klubs Depo
21: The Sound Poets, Hanzas Perons
23: Stūrī Zēvele, Klubs Depo
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Liams Galahers: “Dziesmas nākamajā albumā būs daudz labākas”

Staņislavs Fisenkovs, 2012. g. 3. jūlijā

Liams Galahers pastāstīja par grupas Beady Eye progresu, jaunā albuma tapšanā.

Galahers, kurš iesildīja otro The Stone Roses koncertu sestdien (30. jūnijā) Hītonas parkā ar savu grupu Beady Eye, pavēstīja BBC 6Music, ka dziesmas, kas šobrīd top, ir daudz reizes labākas.

Jautāts, cik tālu ir nonācis darbs pie gaidāmā albuma, Galahers atbildēja: „Tā skanējums ir labs. Mums priekšā ir vēl nedaudz jāpiestrādā pie albuma rakstīšanas, bet mēs iesim un kaut kad šogad to ierakstīsim. Ja gan Stone Roses, gan Beady Eye nākamajā gadā izlaidīs savus ierakstus, viss būs kārtībā.”

Pēcāk arī tika uzdots jautājums par to, cik ļoti nākamais albums atšķirsies no viņu debijas Different Gear, Still Speeding, Galahers teica: “Pirmais albums radās uzreiz pēc Oasis izjukšanas un mēs vienkārši gribējām atkal būt grupā, tāpēc uzreiz devāmies ierakstīt albumu un to izdarījām. Šoreiz mēs nolēmām paņemt pārtraukumu. Mēs atgriezīsimies tad, kad jaunās dziesmas būs pilnībā gatavas.”

Vēlāk viņš arī pastāstīja par grupas sajūtām, ātri rakstot albumu, un pateica, ka, arī atrodoties Oasis sastāvā, viņš vienmēr vēlējās progresēt.

Galahers piebilda: ”Pazuda atbalsts no kāda „konkrēta cilvēka”, mēs negribējām, lai grupa izjūk. Mēs vēlējāmies turpināt un pat tad, kad Oasis beidza tūres un bija runas par pauzes paņemšanu uz pāris gadiem, mēs visi sapratām, ka ar laiku nekļūsim jaunāki un, ja kaut kas patīk, tad tas ir jāturpina darīt visu laiku — paņem sešu mēnešu pauzi pēc tūres un dodies rakstīt nākamo albumu. To arī mēs izdarījām šoreiz. Dziesmas gaidāmajā albumā ir labākas, tām jābūt.”

Avots: NME

Tavs komentārs