Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

APRĪLIS
Dua Lipa — Future Nostalgia
Yves Tumor — Heaven To A Tortured Mind
TOPS — I Feel Alive
Empress Of — I'm Your Empress Of
Thundercat — It Is What It Is
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
03: Rīgas Modes, Klubs Depo
17: Laime Pilnīga, Palladium koncertzāle
18: Aminata, Hanzas Perons
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
18: Human Tetris, Klubs Depo
21: The Sound Poets, Hanzas Perons
23: Stūrī Zēvele, Klubs Depo
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Lū Rīds smagi pārdzīvo Lulu kritiku

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 24. februārī

Metallica bundzinieks Larss Ulrihs izteicies, ka Lū Rīds diezgan smagi uztvēris sava un smagā metāla grupas kopprojekta albuma Lulu virzienā raidīto kritiku.

Metallica un Lū Rīds pagājušā gada beigās izdeva Lulu, albumu, kura galvenā tēma bija vācu autora Franka Vedekinda 1913. gadā sarakstīta luga. Metallica bundzinieks Larss Ulrihs paziņojis, ka albuma virzienā vērsto kritiku (Lulu saņēmis gandrīz tikai negatīvas atsauksmes) Rīds uzņēmis personīgi.

"Ir lieliski, ka mūsdienās internetā jebkurš var izteikt savu viedokli — tas lielisks veids kā sazināties, tas apvieno pasauli," saka Ulrihs. "Tomēr, ja tu esi mākslinieks, kas kaut ko rada, ir jāuzmanās, jo viedokļi var sagrozīt tev galvu. Es vienmēr esmu bijis ar biezu ādu, līdz ar to tam īpaši nepievēršu uzmanību."

"Lū Rīdam bija grūtāk, jo viņš vienmēr visu uztver personīgi. Domāju, ka viņš bija ļoti pārsteigts." Jāpiebilst, ka iepriekš pats Rīds ir teicis, ka Metallica fani Lulu dēļ draudējuši viņu nošaut. Tikmēr smagā metāla leģendas šogad gatavojas svarīgiem Eiropas koncertiem, kuros gatavojas pilnībā nospēlēt 1991. gadā izdoto Metallica jeb Black Album (melno albumu).

Izmantotie resursi, foto:

http://www.nme.com

Tavs komentārs