Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Ļubomira Meļņika koncertu ievadīs Kārlis Klotiņš

Intro, 2015. g. 28. aprīlī

9. maijā Durbes luterāņu baznīcā gaidāmo pianista Ļubomira Meļņika koncertu ievadīs čellists Kārlis Klotiņš.

Kārlis Klotiņš ir mūziķis pazīstamajā Valsts kamerorķestrī Sinfonietta Rīga. Tāpat kā orķestri, arī K. Klotiņu raksturo jauneklīga degsme un vitalitāte apvienojumā ar izzināšanas prieka dzirksti, augstu profesionalitāti un aizrautību. Vēl jo vairāk — orķestra Sinfonietta Rīga mūziķi ir gados jauni un radošām idejām atraisīti mākslinieki, kas pēta baroka atskaņojuma tradīcijas, studē klasicisma interpretācijas fineses, ir nepārspējami spoži laikmetīgajā mūzikā, kā arī nevairās no piedalīšanās neakadēmiskos eksperimentos un crossover projektos. Pēdējam spilgts apliecinājums bija pirmais mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls Zemlika Durbē, kad Kārlis Klotiņš kopā ar kolēģiem Sinfonietta Rīga Stīgu kvartetā un kanādiešu eksperimentālās mūzikas meistaru Eidenu Beikeru sniedza koncertu, kopīgi atskaņojot E. Beikera darbu Liminoid.

Koncertā 9. Maijā Kārļa Klotiņa solo priekšnesumā būs dzirdami gan Pētera Vaska un Oslvaldo Golijova, gan J. S. Baha skaņdarbi.

Kā ziņots, sestdien, 9. maijā, Durbes luterāņu baznīcā ar savu pirmo un vienīgo koncertu Latvijā viesosies ukraiņu izcilsmes pianists, “nepārtrauktās mūzikas” pionieris un īstens klavierspēles inovators Ļubomirs Meļņiks.

Līdzīgi saksofonista Kolina Stetsona koncertam pagājušā gada jūlijā, arī Ļubomira Meļņika uzstāšanās Durbē notiek piektā mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāla Zemlika gaidās, kas Durbē notiks š. g. 23. un 24. oktobrī.

Biļetes uz koncertu nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē inernetā — Bezrindas.lv. Šobrīd to cena ir 17.00 EUR, bet, tuvojoties koncertam, biļetes kļūs dārgākas. Pārdošanā stingri ierobežots skaits nenumurētu sēdvietu.

http://www.lubomyr.com

 

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs