Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪNIJS
No Age — Goons Be Gone
Jessie Ware — What's Your Pleasure
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪNIJS
06: Aija Andrejeva, Siguldas Pilsdrupu estrāde
21: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
27: Dido, Siguldas Pilsdrupu estrāde
30: P.O.D., Melnā Piektdiena
JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Māra Upmane-Holšteine un DJ Rudd izdod singlu Atver logu

Intro, 2017. g. 15. jūnijā

Šodien, 15. jūnijā, Māra Upmane-Holšteine kopā ar DJ Rudd nāk klajā ar jaunu dziesmu Atver logu, kas radīta, iedvesmojoties no Gundegas Bičevskas grāmatas Dimanti tavā pagalmā.

Dimanti tavā pagalmāir pirmā ilustrētā dzīvesstila grāmata, kas tapusi un izdota Latvijā. Grāmatas autore Gundega Bičevska šā darba tapšanaiiedvesmu smēlusies redaktores darbā lielākajos Latvijas žurnālos, kā arī galvenās redaktores amatā žurnālos Shape un Cosmopolitan. Gundega lasītāju mudina rast iedvesmu ikdienā, par spīti dzīves skrējienam un steigai jeb, kā autore tēlaini izsakās, «atrast savus dimantus un sajust, cik skaista un bezgalīgu iespēju bagāta ir tava pasaule».

Māra Upmane-Holšteine:«Man šķiet, Gundega ar grāmatu ir trāpījusi īstajā laikā un vietā, un man ļoti simpatizē formulējums, atziņa, ka dimanti jeb viss šķietami tālais, uz ko tiekties, ir tepat — tavā pagalmā vai pat tevī pašā. Es ceru, ka arī mūsu dziesma iedvesmos, un vēlos, lai, tai skanot, mēs sevī varam pārcilāt savus sapņus un gūt spēku uz tiem tiekties!»

Lai arī Māra un DJ Rudd jau ilgstoši strādājuši kopā pie grupas Astro'n'out albumiem, tomēr šī ir pirmā sadarbība solo formā. Dziesma tapusi trīs cilvēku komandā — kā līdzautors piedalījies arī Arnis Račinskis (grupas Laika suns, Mofo), kurš ierakstā dzirdams arī ar piebalsīm un ģitāras partijām.

Ieraksts tapis Mute studijā, to miksējuši DJ Rudd un Andis Ansons. Dziesma pieejama arī digitāli lielākajās mūzikas straumēšanas platformās — Spotify, iTunes, Deezer u. c. , kā arī dziesmas lirikas video pieejams šeit https://tavidimanti.lv/pagalma/dj-rudd-un-...

No šodienas, 15. jūnija, grāmata Dimanti tavā pagalmā par īpašu cenu pieejama iepriekšpārdošanā mājaslapā www.tavidimanti.lv, un aicinām to saņemt grāmatas atklāšanas svētkos 28. jūnijā plkst. 16.00 t/k Spice otrajā stāvā pie Jāņa Rozes grāmatnīcas, kur būs iespēja satikt grāmatas autori, dziesmas veidotājus un citas iedvesmojošas personības!

Tavs komentārs