Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

AUGUSTS
Sheer Mag — A Distant Call
Jay Som — Anak Ko
Taylor Swift — Lover
Tool — Fear Inoculum
Whitney — Forever Turned Around
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
21: Laika Suns un Sudden Lights , Spīķeru kvartāls
21: Stūrī Zēvele un Sniedzes Prauliņas Koncerts, K. K. fon Stricka villa
23: Kurbads. Ķēves Dēls, Lucavsala
28: Tribes of the City, K. K. fon Stricka villa
29: Evija Vēbere, Dārza Kāre
29: Židrūns, Kaņepes Kultūras centrs
31: Instrumenti, Daugavas stadions
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Māra Upmane-Holšteine un DJ Rudd izdod singlu Atver logu

Intro, 2017. g. 15. jūnijā

Šodien, 15. jūnijā, Māra Upmane-Holšteine kopā ar DJ Rudd nāk klajā ar jaunu dziesmu Atver logu, kas radīta, iedvesmojoties no Gundegas Bičevskas grāmatas Dimanti tavā pagalmā.

Dimanti tavā pagalmāir pirmā ilustrētā dzīvesstila grāmata, kas tapusi un izdota Latvijā. Grāmatas autore Gundega Bičevska šā darba tapšanaiiedvesmu smēlusies redaktores darbā lielākajos Latvijas žurnālos, kā arī galvenās redaktores amatā žurnālos Shape un Cosmopolitan. Gundega lasītāju mudina rast iedvesmu ikdienā, par spīti dzīves skrējienam un steigai jeb, kā autore tēlaini izsakās, «atrast savus dimantus un sajust, cik skaista un bezgalīgu iespēju bagāta ir tava pasaule».

Māra Upmane-Holšteine:«Man šķiet, Gundega ar grāmatu ir trāpījusi īstajā laikā un vietā, un man ļoti simpatizē formulējums, atziņa, ka dimanti jeb viss šķietami tālais, uz ko tiekties, ir tepat — tavā pagalmā vai pat tevī pašā. Es ceru, ka arī mūsu dziesma iedvesmos, un vēlos, lai, tai skanot, mēs sevī varam pārcilāt savus sapņus un gūt spēku uz tiem tiekties!»

Lai arī Māra un DJ Rudd jau ilgstoši strādājuši kopā pie grupas Astro'n'out albumiem, tomēr šī ir pirmā sadarbība solo formā. Dziesma tapusi trīs cilvēku komandā — kā līdzautors piedalījies arī Arnis Račinskis (grupas Laika suns, Mofo), kurš ierakstā dzirdams arī ar piebalsīm un ģitāras partijām.

Ieraksts tapis Mute studijā, to miksējuši DJ Rudd un Andis Ansons. Dziesma pieejama arī digitāli lielākajās mūzikas straumēšanas platformās — Spotify, iTunes, Deezer u. c. , kā arī dziesmas lirikas video pieejams šeit https://tavidimanti.lv/pagalma/dj-rudd-un-...

No šodienas, 15. jūnija, grāmata Dimanti tavā pagalmā par īpašu cenu pieejama iepriekšpārdošanā mājaslapā www.tavidimanti.lv, un aicinām to saņemt grāmatas atklāšanas svētkos 28. jūnijā plkst. 16.00 t/k Spice otrajā stāvā pie Jāņa Rozes grāmatnīcas, kur būs iespēja satikt grāmatas autori, dziesmas veidotājus un citas iedvesmojošas personības!

Tavs komentārs