Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Moontalk piedāvā jaunu singlu

Intro, 2016. g. 4. jūnijā

Grupa Moontalk klausītāju vērtējumam nodod savu otro singlu ar nosaukumu Imitation no pērn izdotā Moontalk EP.

Tas atspoguļo pārejas posmu no salīdzinoši vieglas un dejiski romantiskas indie-rokmūzikas uz krietni nopietnāku, daudzslāņaināku un pārliecinošāku skanējumu. Dziesma Imitation piedzīvojusi aranžijas maiņu un nedaudz atšķiras no pirmreizējās versijas, padarot to draudzīgāku radio formātam.

"Dziesma Imitation ir par cilvēka vēlmēm un iedomām, kas rodas, iekārojot nesasniedzamo. Un, iespējams, daudzi sapņi, jūtas un iepazīšanās nav īstenotas tikai tāpēc, ka pakļaujamies ierobežojumiem, ko visbiežāk esam sev noteikuši paši," tā grupa komentē jaunāko singlu.

Pēc vairākiem ziemā nospēlētajiem akustiskajiem koncertiem, savu jauno koncertsezonu Moontalk uzsāks vasaras karstākajā mēnesī, kad viņus varēs sastapt 2. jūlijā Ežīša 6 gadu dzimšanas dienas svinībās. Tam sekos uzstāšanās atsevišķos mūzikas festivālos, kā arī klubos Rīgā un Viļņā, un citās Baltijas pilsētās. Koncertprogrammas lielāko daļu veidos jaunas dziesmas no ziemā gaidāmā grupas albuma.

Sekot līdzi notikumiem var grupas Facebook lapā: facebook.com/moontalkband.

Grupu Moontalk 2014. gadā nodibināja tās vokālists un mūzikas autors Modris Skaistkalns, pieaicinot ģitāristu un aranžētāju Reini Briģi, kā arī mūzikas zemāko skaņu pārvaldītāju Edgaru Spuru. 2015. gada vasarā grupai pievienojās bundzinieks Krišs Kapostiņš.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs