Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

APRĪLIS
Dua Lipa — Future Nostalgia
Yves Tumor — Heaven To A Tortured Mind
TOPS — I Feel Alive
Empress Of — I'm Your Empress Of
Thundercat — It Is What It Is
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
03: Rīgas Modes, Klubs Depo
17: Laime Pilnīga, Palladium koncertzāle
18: Aminata, Hanzas Perons
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
18: Human Tetris, Klubs Depo
21: The Sound Poets, Hanzas Perons
23: Stūrī Zēvele, Klubs Depo
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

NABA raidīs tiešraidi no festivāla Laba Daba norises vietas

Intro, 2014. g. 31. jūlijā

Šajā nedēļas nogalē no 1. līdz 3. augustam notikumus festivālā Laba Daba un labdabīgu festivāla atmosfēru dzīvajā ēterā naba.lv un Latvijas radio 5 radīs NABA ētera instruktori un tematisko raidījumu veidotāji.

Līdztekus sešām festivāla Laba Daba skatuvēm norises vietā darbosies brīvdabas radio studija NABA Raida, kurā visu festivāla laiku darbosies Latvijas Universitātes radio NABA ētera personības, radot unikālu festivāla atspoguļojumu radio viļņos un veidojot festivāla atmosfēru gan klātesošajiem festivāla viesiem, gan tiem, kas uzturas ārpus tā. 

Ētera laiku piektdien plkst. 17.00 atklās Latvijas radio 5 Braucamais laiks kopā ar Kasparu Mauriņu, Kristīni Komarovsku un Ati Žagaru, no kuriem stafeti pārņem Radio NABA instruktori Anete Enikova un Eduards Ozoliņš. Krēslas stundās Ej Apskrieties! instruktori iepazīstinās ar festivāla dumpinieciskāko pusi un pankmūzikas skaņām, bet naktī dziļi un dzīvības pilni dubstep ritmi kopā ar Juritah (jeb Juritu Krūmu).

Otro dienu ieskandinās brazīļu mūzikas ritmi un raidījuma Conexao FM Brazil veidotāji, ar vides un dabas daudzveidību iepazīstinās vides raidījums Nezāle, ar festivāla studentiskajām aizkulisēm un studentu piedzīvojumu stāstiem raidījums Studentu pietura, bet krūšu mērīšanas konkursu dzīvajā ēterā piedāvās Mūzu muzeja instruktori sadarbībā ar portālu Delfi.lv. Dienas otrajā daļā filozofiskas sarunas un vēsturiski neaizmirstamus brīžus piedāvās raidījumi Vēstures ķīlis un Saprāta aparāts. Vakara gaitā ar Radio NABA muzikālās programmas daudzveidību iepazīstinās NABA mūzikas, kultūras un ētera instruktori — Kazulis, Speiss (jeb Ints Ķertgalvis), Atis Žagars u.c., bet festivāla tiešraides programmu noslēgs Krūms un Šūpulis ar raidījumam Dabaskats atbilstošiem ritmiem.

Ēterā būs dzirdamas ekspresintervijas ar māksliniekiem, gan īpašas mūziķu uzstāšanās pārraides no galvenās — Lāča skatuves, uz kuras kāps tādas muzikālās apvienības kā Lee “Scratch" Perry, Roberts Gobziņš un Resnie putni, Frontline, Gaujarts, Baložu pilni pagalmi, Skyforger, Gas of Latvia, Oroboro, Oranžās brīvdienas, Čipsis un Dullais, Dzelzs vilks un Jauno Jāņu orķestris, K.Remonts un Zig Zag. Klausīsiemies arī ierakstus no māksliniekiem, kas uzstāsies uz pārējām tematiskajām skatuvēm. Tiešraides programmas aktualitātēm varēs sekot līdzi sociālo mediju vietnē twitter.com @radionaba, bet klausītāji, kas vēlēsies paziņot par īpaši spilgtiem un tiešraides vērtiem notikumiem, varēs to izdarīt pievienojot saviem ierakstiem #labadabalive.

Tiešraide būs dzirdama piektdien 17:00 — 3:00, sestdien 9:00 — 3:00. Festivāla tiešraidi varēs dzirdēt festivāla norises vietā, internetā — naba.lv un Latvijas radio 5 frekvencēs visā Latvijā — Rīgā 93.1 FM, Ventspilī 96.5 FM, Liepājā 102.1 FM, Valmierā 89.5 FM, Rēzeknē 103.8 FM, Daugavpilī 104.0 FM.

Latvijas Universitātes Radio NABA ir brīvā formāta programma, kas pirmo reizi FM viļņos izskanēja 2002. gada 1. decembrī.

No 2014.gada 1.aprīļa pilna programma dzirdama internetā Naba.lv/raida. Kā neatkarīgais producents Radio NABA piedāvā savu programmu nepilnā apjomā Latvijas radio 5 FM vilņos visā Latvijā.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs