Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

SEPTEMBRIS
Efterklang — Altid Sammen
Keane — Cause And Effect
M83 — DSVII
Blink-182 — NINE
Liam Gallagher — Why Me? Why Not.
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
18: Nepāriet Albuma Atklāšanas Svētki, K. K. fon Stricka villa
19: Alise Joste, Nesen, K. K. fon Stricka villa
20: Jāņa Ruņģa Klātbūtne, Tallinas Pagalms
20: Ploho, Klubs Depo
21: UNDER Festival 2019, Autentika
28: Super Besse, Human Tetris, One One
28: Laika Suns, Siguldas pils kvartāls
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Nine Inch Nails uzstāsies Grammy ceremonijā

Intro, 2014. g. 24. janvārī

Nine Inch Nails (NIN), Queens of the Stone Age (QOTSA), Foo Fighters līderis Deivs Grols, kā arī īpašais viesis Fleetwood Mac ģitārists Lindsijs Bekingems svētdien uzstāsies 56. gadskārtējā Grammy balvu pasniegšanas ceremonijā. Divu Grammy balvu laureātu Nine Inch Nails jaunākais ieraksts Hesitation Marks šogad iekļauts labākā alternatīvā mūzikas albuma kategorijā.

Nine Inch Nails un QOTSA šī būs pirmā uzstāšanās Grammy balvu pasniegšanas ceremonijā, kas šogad notiks 26. janvārī. Projekta vienojošais faktors ir trīspadsmit Grammy balvu ieguvējs Deivs Grols, kurš iepriekš sadarbojies gan ar QOTSA viņu 2002. gada LP Songs for the Deaf, gan arī ar Nine Inch Nails grupas 2005. gada ierakstā With Teeth. Fleetwood Mac ģitārists un vokālists Bekingems ir projekta neaprēķināmākais dalībnieks. Taču mākslinieku izvēle nebūt nav nejauša — Bekingems bija Nine Inch Nails jaunākā ieraksta Hesitation Marks muzikālais viesis, kā arī piedalījās Grola uzņemtajā dokumentālajā filmā Sound City: Real to Reel, kas ir stāsts par leģendāro, izbijušo Losandželosas ierakstu studiju, kurā savulaik tika ierakstīti daudzi par klasiku kļuvuši albumi. Filmā piedalījās arī Fleetwood Mac vokāliste Stīvija Niksa, kura pērn ar Grolu sadarbojās Sound City Players albuma izveidē un koncerttūrē.

6. maijā ar grandiozu koncertšovu industriālās mūzikas pionieri Nine Inch Nails uzstāsies Arēna Rīga savas 2014. gada tūres ietvaros. Nine Inch Nails uz Latviju brauc ar vienu no pasaules iespaidīgākajiem mūzikas šoviem, kas noformēts hipermodernā tehnokrātiskā stilā. Grupa, kuru izveidojis tās vienīgais oficiālais dalībnieks Trents Reznors, pēc piecu gadu klusēšanas pauzes šogad izdeva kritiķu augsti vērtēto albumu Hesitation Marks. Mūzikas izdevumi to nodēvēja par “Trenta Reznora vissvarīgāko māksliniecisko pieteikumu kopš 90. gadiem” un “vienu no Reznora labākajiem” veikumiem. Grupas darbības laikā NIN ieguvuši Grammy apbalvojumus par kompozīcijām Wish un Happiness in Slavery, kā arī pārdevuši vairāk nekā 30 miljonus albumu visā pasaulē.

Koncerta biļetes ir iespējams iegādāties Biļešu Serviss kasēs un internetā. Stāvvietu biļetes cena Eur 41. Sēdvietas Eur 41 un Eur 53.

http://www.nin.com

https://www.facebook.com/ninofficial

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs