Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Destroyer — Have We Met
Ben Watt — Storm Damage
Poliça — When We Stay Alive
FEBRUĀRIS
Green Day — Father of All...
The 1975 — Notes On A Conditional Form
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
27: Triana Park, Hanzas Perons
28: Very Cool People, Hanzas Perons
APRĪLIS
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Noslēgušās Dirty Deal Audio rīkotās Treniņu Trešdienas

Intro, 2016. g. 26. aprīlī

Četru trešdienu garumā norisinājās Latvijas elektroniskās mūzikas kopienas attīstību veicinošie treniņu pasākumi. Treniņu Trešdienu pasākumu mērķis bija vienkopus pulcēt Latvijas elektroniskās mūzikas producentus, bītmeikerus un citus entuziastus, lai kopīgi praktizētu uzstāšanās mākslu, dalītos pieredzē un dibinātu jaunas sadarbības iespējas.

Četru trešdienu garumā radošās vides Darbnīcā uzstājušies, savus stāstus stāstījuši un pieredzē dalījušies 26 mūziķi no Latvijas: JOON12, Vichys, MIU, Reinis Ribenau, Sakne, Palmgrauzis, MoreThanSilence, Makemake, Dj/dr fany face, Gustavs Strazdiņš, Antikvariāts, Noitro, Judzhen, LESSFUCC, Laukmetāls, Miseralist, Dj Monsta, Ironixx, Krish K, E:91, Pike Buzzin', ubisound, Dj Multilux un W3C. Kā īpaši viesmākslinieki performances snieza Rick Feds un TV Maskava. Lielai daļai mūziķu uzstāšanās Treniņu Trešdienās bija pirmā uzstāšanās pieredze spēlējot tikai un vienīgi sevis radītu oriģinālmūziku.

“Atskatoties uz padarīto, var secināt, ka Latvijas elektroniskās mūzikas skatuve pēdējo gadu laikā ir krietni augusi — gan mūzikas kvalitātē, gan mūziķu kvantitātē. Aizvadītās Treniņu Trešdienas, un to apmeklētība arī no klausītāju puses, ir lielisks pamats tam, lai šāda veida pasākumi notiktu ar zināmu regularitāti un turpinātu stiprināt Latvijas elektroniskās mūzikas skatuvesattīstību un savstarpējās saites. Dirty Deal Audio vēlas radīt vidi, kurā tam visam veiksmīgi attīstīties”, stāsta Dirty Deal Audio vadītājs Kristaps Puķītis.

Paldies mūsu draugiem un atbalstītājiem — radošās vides telpai Darbnīca, īpaši tās saimniekam Ivaram Gansonam, enerģijas devai no Red Bull, spēcīgajam atbalstam no Kokmuižas alus un tehniskajam nodrošinājumam no Discomania.lv.

Audio ieraksti no Treniņu Trešdienu pasākumiem — http://bit.ly/TT_Ieraksti

Foto atskats — https://failiem.lv/u/d76gggyy

http://dirtydealaudio.lv

http://dirtydealaudio.bandcamp.com

http://fb.com/dirtydealaudio

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs