Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

AUGUSTS
Oh Sees — Face Stabber
Shura — Forevher
King Gizzard & the Lizard Wizard — Infest The Rats' Nest
Friendly Fires — Inflorescent
Frank Turner — No Man's Land
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
16: Mazais Princis, Paviljons Ziedoņdārzs
21: Laika Suns un Sudden Lights , Spīķeru kvartāls
21: Stūrī Zēvele un Sniedzes Prauliņas Koncerts, K. K. fon Stricka villa
23: Kurbads. Ķēves Dēls, Lucavsala
28: Tribes of the City, K. K. fon Stricka villa
29: Evija Vēbere, Dārza Kāre
29: Židrūns, Kaņepes Kultūras centrs
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Noslēgušās Dirty Deal Audio rīkotās Treniņu Trešdienas

Intro, 2016. g. 26. aprīlī

Četru trešdienu garumā norisinājās Latvijas elektroniskās mūzikas kopienas attīstību veicinošie treniņu pasākumi. Treniņu Trešdienu pasākumu mērķis bija vienkopus pulcēt Latvijas elektroniskās mūzikas producentus, bītmeikerus un citus entuziastus, lai kopīgi praktizētu uzstāšanās mākslu, dalītos pieredzē un dibinātu jaunas sadarbības iespējas.

Četru trešdienu garumā radošās vides Darbnīcā uzstājušies, savus stāstus stāstījuši un pieredzē dalījušies 26 mūziķi no Latvijas: JOON12, Vichys, MIU, Reinis Ribenau, Sakne, Palmgrauzis, MoreThanSilence, Makemake, Dj/dr fany face, Gustavs Strazdiņš, Antikvariāts, Noitro, Judzhen, LESSFUCC, Laukmetāls, Miseralist, Dj Monsta, Ironixx, Krish K, E:91, Pike Buzzin', ubisound, Dj Multilux un W3C. Kā īpaši viesmākslinieki performances snieza Rick Feds un TV Maskava. Lielai daļai mūziķu uzstāšanās Treniņu Trešdienās bija pirmā uzstāšanās pieredze spēlējot tikai un vienīgi sevis radītu oriģinālmūziku.

“Atskatoties uz padarīto, var secināt, ka Latvijas elektroniskās mūzikas skatuve pēdējo gadu laikā ir krietni augusi — gan mūzikas kvalitātē, gan mūziķu kvantitātē. Aizvadītās Treniņu Trešdienas, un to apmeklētība arī no klausītāju puses, ir lielisks pamats tam, lai šāda veida pasākumi notiktu ar zināmu regularitāti un turpinātu stiprināt Latvijas elektroniskās mūzikas skatuvesattīstību un savstarpējās saites. Dirty Deal Audio vēlas radīt vidi, kurā tam visam veiksmīgi attīstīties”, stāsta Dirty Deal Audio vadītājs Kristaps Puķītis.

Paldies mūsu draugiem un atbalstītājiem — radošās vides telpai Darbnīca, īpaši tās saimniekam Ivaram Gansonam, enerģijas devai no Red Bull, spēcīgajam atbalstam no Kokmuižas alus un tehniskajam nodrošinājumam no Discomania.lv.

Audio ieraksti no Treniņu Trešdienu pasākumiem — http://bit.ly/TT_Ieraksti

Foto atskats — https://failiem.lv/u/d76gggyy

http://dirtydealaudio.lv

http://dirtydealaudio.bandcamp.com

http://fb.com/dirtydealaudio

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs