Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

DECEMBRIS
Yann Tiersen — Portrait
JANVĀRIS
Kesha — High Road
Field Music — Making A New World
Georgia — Seeking Thrills
Holy Fuck — Deleter
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
04: Matt Simons, Palladium koncertzāle
07: Nikto, Nemiers
29: Ainars Mielavs, Mūzikas nams Daile
29: The Music of ABBA, Arēna Rīga
JANVĀRIS
17: Motorama, Melnā Piektdiena
FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Notiks Fanu Reiss uz Orange festivālu

Intro, 2014. g. 10. februārī

Fanu reiss 15. jūnijā apmeklēs Deivida Guetas, OutKast, Bring Me the Horizon, Kasabian un Timbaland koncertus Polijas galvaspilsētas festivāla Orange 3. dienā.

Tikai 50 vietas pieejamas Fanu reisa autobusā, kas 15. jūnija naktī no Rīgas dosies uz Varšavu, kur jau 7. reizi jūnija vidū notiks mūsu reģiona iespaidīgākos vārdus popmūzikā pulcējošais festivāls Orange. Tajā iepriekš uzstājušies Beyonce, Basement Jaxx, Linkin Park, Kelly Rowland un citi pasaules vadošie mūziķi.

Pēc sešu gadu pārtraukuma šogad — 20 gadu jubilejā — par apvienošanos paziņojuši mūziķi Andre 3000 un Big Boi jeb grupa OutKast, kas 2014. gadā uzstāsies pasaules lielākajos festivālos, tajā skaitā, Orange festivālā Polijā. Tāpat OutKast uzstāšanās dienā — festivāla noslēdzošajā dienā — notiks pasaulē iespējams populārākā mūzikas producenta un dīdžeja Deivida Guetas uzstāšanās, amerikāņu mūzikas producenta un izpildītāja Timbaland priekšnesums, kā arī britu rokgrupu Kasabian un Bring Me the Horizon koncerti.

Neviens no šiem māksliniekiem nav uzstājies Latvijā. Fanu reiss piedāvā ekskluzīvu iespēju apmeklēt šo pērn izpārdoto festivālu Polijas galvaspilsētā. Pavadonis — latviešu mūziķis, kas ceļā rūpēsies par muzikālu jautrību, tiks nosaukts vēlāk. Precīza programma, kā arī cenas atrodamas mājas lapā www.fanureiss.lv. Biļešu skaits ierobežots.

Fanu reiss ir izklaides pasākums ceļā, kas ar autobusiem un reizēm ar speciālu ātrkuģi vai prāmi apmeklē koncertus un festivālus Eiropā, nodrošinot pilnu servisu ērtību un informācijas ziņā, informatīvu izklaides programmu pavadoņu — vietējo mūziķu — izpildījumā, kā arī nodrošina uzkodas un atspirdzinošus dzērienus ceļā. Fanu reiss apmeklējis AC/DC, U2, Bon Jovi, Lady Gaga, Coldplay un citas uzstāšanās, kā arī Roskildes festivālu, ceļā fanus pavadot Ufo, Uldim Rudakam, Elīnai Fūrmanei, grupai Double Faced Eels, Kasparam Zlidnim un citiem. 2014. gada vasarā Fanu reiss atzīmē 5 gadu pastāvēšanas jubileju.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs