Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

APRĪLIS
Dua Lipa — Future Nostalgia
Yves Tumor — Heaven To A Tortured Mind
TOPS — I Feel Alive
Empress Of — I'm Your Empress Of
Thundercat — It Is What It Is
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
03: Rīgas Modes, Klubs Depo
17: Laime Pilnīga, Palladium koncertzāle
18: Aminata, Hanzas Perons
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
18: Human Tetris, Klubs Depo
21: The Sound Poets, Hanzas Perons
23: Stūrī Zēvele, Klubs Depo
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Notiks trešais Moonlight Brunch

Normunds Vucāns, 2013. g. 15. jūlijā

Ekoloģiskās ēdināšanas iestāde Eco Catering aicina visus veselīga ēdiena un dzīvesveida piekritējus uz trešo Moonlight Brunch pasākumu, kas notiks trešdien, 17. jūlijā, bijušās dzērienu rūpnīcas Veldze teritorijā.

Pateicoties apmeklētāju atsaucībai Eco Catering komanda turpina iesākto tradīciju un ielūdz visus pilsētas kultūras cienītājus uz jau trešo Moonlight Brunch pasākumu, kurā būs iespēja baudīt veselu trīs Rīgas pavāru sagatavotos garšas ceļojumus kā arī bagātīgu kultūras programmu.

Šajā reizē pasākuma rīkotāji ir likuši īpaši lielu uzsvaru tieši uz daudzpusīgiem garšas piedzīvojumiem un namatēvs Rihards Frīdenbergs — Kalniņš ir aicinājis vēl 2 pazīstamus Rīgas pavārus, lai kopīgiem spēkiem iepriecinātu apmeklētājus.Gardēžu vidū jau labi pazīstamie Kārlis Roberts-Celms un Sergejs Jaramišjans būs tie, kas šoreiz palīdzēs klāt lielo vakariņu galdu Eco Catering pagalmā, lai ikviens apmeklētājs varētu izveidot savai gaumei atbilstošāko maltīti.

Līdzās vasarīgajiem garšas piedzīvojumiem pasākuma rīkotāji arī šajā reizē ir parūpējušies par īpaši baudāmu un saturīgu muzikālo programmu:

19:00 — DJ Toms Grēviņš

20:30 — Tribes Of The City ar jaunās koncertprogrammas pirmatskaņojumu

21:30 — Latvian Blues Band

Pasākumā neiztrūkstoši piedalīsies arī Eco Catering draugi, radošo uzņēmumu pārstāvji, kuru skaits ar katru pasākumu kļūst arvien lielāks: ekoloģisko produktu tirgotājs iDille, Skrīveru Mājas saldējums, Anna Panna kūkas,Gourmet studio ar kūpošajām limonādēm, Buteljons stikla trauki, Mosh Mosh ar latvju rakstu legingiem, veikals M50 ar apģērbiem un dizaina izstrādājumiem un daudzi citi.

Pasākuma organizetāji iedrošina visus laikmetīgās pilsētas kultūras cienītājus un atgādina, ka pasākums šoreiz notiek trešdienā, pieskaņojoties Latvijas aktīvajai festivālu sezonai. Moonlight Brunch ir pasākums, kura mērķis ir pulcēt vienuviet visus veselīgā dzīvesveida cienītājus un laikmetīgas pilsētvides atbalstītājus, lai vairotu kvalitatīvu pilsētas socializešānās kultūru.

Eco Catering ir pieredzējis ekoloģiskās ēdināšanas uzņēmums, kas savu darbību aizsācis 2010. gadā un savu popularitāti klientu vidū  ir ieguvis ar regulāru dalību Kalnciema ielas un Berga Bazāra zemnieku tirdziņos, piedāvājot ēdienus, kas pagatavoti no ekoloģiski tīrām izejvielām, kā arī neatlaidīgi popularizējot veselīgu dzīves uztveri.

Restorāns Telpa bijušās dzērienu rūpnīcas Veldze teritorijā ir Eco Catering mājvieta kopš 2011. gada, kas pulcē ap sevi veselīga dzīvesveida atbalstītājus, apmierina Rīgas gardēžu prasības un bieži tiek iekļauts dažādos Rīgas tūristu maršrutos kā alternatīvu maltīšu galamērķis.

Foto: Publicitātes foto

Vai adresīti var pateikt kur atrodas rūpnīca Veldze?

Hronists 2013. gada 15. jūlijā, 15:04

Tavs komentārs