Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
24: Summer Sound 2020, Liepāja
AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Notiks Velomūzika 2014

Intro, 2014. g. 9. jūnijā

Šogad, uzreiz pēc Jāņiem, 25. jūnija rītā startēs Velomūzika 2014! Jau ceturtais Velomūzikas piedzīvojums sāksies Jelgavas dzelzceļa stacijā un pa leišmali aizvedīs ceļotājus Kurzemē.

Šogad Velomūzikas rindās ir mūziķi Kārlis Kazāks, Māris Bīmanis, Juris Kroičs, Jānis Strapcāns un aktieris un radio SWH dīdžejs Arturs Krūzkops.

Velomūzika ir muzikāls veloceļojums, kas ved pa skaistākajām Latvijas vietām, un uzbur jaušus un pavisam nejaušus akustiskus koncertus visdažādākajās vietās un situācijās. Velobrauciena dalībnieki koncertē izmantojot līdzi vestus akustiskos instrumentus, radot neatkārtojamu skanējumu zināmām un pavisam jaunām dziesmām.

Par pirmo 2012. gada vasaras Velomūzikas ceļojumu izveidotā Edgara Lūsiņa filma Velomūzika ir tikusi izrādīta gan LTV, gan dažādās vietās Latvijā.

2013. gada augustā Velomūzika veda arī uz Likteņdārzu, un Epata studio veidotie sižeti par piedzīvoto tika rādīti Latvijas televīzijā.

http://vimeo.com/72973923

http://vimeo.com/72973925

http://vimeo.com/72973926

http://vimeo.com/72973927

http://vimeo.com/72975385

Kopā trijās ekspedīcijās Velomūzika jau noceļojusi 1500 kilometrus, viesojoties neskaitāmās mājās, ciemos un pilsētās Latgalē, Vidzemē un Sēlijā. Nu ir pienācis laiks izzināt — cik gatavi sniegt naktsmājas apmiņā pret dziesmām ir zemgalieši un kurzemnieki?

Šī gada maršruts muzikālā piedzīvojuma dalībniekus vedīs no Jelgavas caur Blankenfeldi, Ukriem, Vadaksti, Ezeri, Nīgrandi, Gramzdu, Papi, Nīcu, Tadaiķiem, Dunalku, Apriķiem līdz Padurei, kur ceļojums noslēgsies 1. jūlija vakarā.

Šogad katrā no piedzīvojuma vakariem ceļotāji kopā ar interesentiem, apmeklētājiem un sekotājiem vēlas atklāt skaistas un īpašas Latvijas vietas, sniedzot tajās iepriekš izziņotus vakara koncertus:

25.  jūnijā Augstkalnē

26.  jūnijā Rubā, Reņģes pils parkā

27.  jūnijā Embūtē, Joda dambī

28.  jūnijā Rucavā, Muižas kalnā

29.  jūnijā Bārtā, Muižas dārzā

30.  jūnijā Cīravā, Kultūras dzirnavās

                   1. jūlijā Padurē, “Klētī”

Koncertu sākums paredzēts ap 20:00 vai vēlāk, ja velobraucēji būs aizkavējušies ceļā. Ieteicams sekot līdzi arī informācijai no velobraucēju naktsmāju devējiem, jo iespējami dažādi pārsteigumi un citas aktivitātes.

Pasākuma idejas autors un organizators, mūziķis Kārlis Kazāks aicina cilvēkus sekot līdzi braucienam, apmeklēt koncertus vai pievienoties— nobraucot līdzi kādu ceļa posmu, vai vienkārši nejauši sastapt muzikālos velosipēdistus uz skaistākajiem Latvijas ceļiem.

Katrs, kurš vēlās pavadīt lielāku vai mazāku ceļa gabalu kopā ar Velomūzikas dalībniekiem, tiek aicināts rūpīgi apsvērt braukšanas drošību, savas spējas veikt vērā ņemamus attālumus pa grants seguma ceļiem, un parūpēties par naktsmājām, līdzi ņemot visu nepieciešamo — teltis, guļammaisus un nodrošināties ar ūdeni un pārtiku.

Visērtāk sekot līdzi Velomūzikas aktivitātēm, maršrutam, koncertiem, notikumiem ir https://twitter.com/Velomuzika un www.velomuzika.com

Velomūzikas braucienu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs