Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

NOVEMBRIS
Jaakko Eino Kalevi — Dissolution
Coldplay — Everyday Life
Beck — Hyperspace
Harry Nilsson — Losst and Founnd
Leonard Cohen — Thanks For The Dance
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

NOVEMBRIS
16: Brit Floyd, Palladium koncertzāle
23: Carnival Youth, Hanzas Perons
23: Ozols. Neona Pilsēta - Sāgas Noslēgums , Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs
28: Boy Harsher | Chasms, Klubs Depo
28: Jumprava, Arēna Rīga
29: Astro'n'out, Palladium koncertzāle
DECEMBRIS
04: Matt Simons, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Notiks Velomūzika 2014

Intro, 2014. g. 9. jūnijā

Šogad, uzreiz pēc Jāņiem, 25. jūnija rītā startēs Velomūzika 2014! Jau ceturtais Velomūzikas piedzīvojums sāksies Jelgavas dzelzceļa stacijā un pa leišmali aizvedīs ceļotājus Kurzemē.

Šogad Velomūzikas rindās ir mūziķi Kārlis Kazāks, Māris Bīmanis, Juris Kroičs, Jānis Strapcāns un aktieris un radio SWH dīdžejs Arturs Krūzkops.

Velomūzika ir muzikāls veloceļojums, kas ved pa skaistākajām Latvijas vietām, un uzbur jaušus un pavisam nejaušus akustiskus koncertus visdažādākajās vietās un situācijās. Velobrauciena dalībnieki koncertē izmantojot līdzi vestus akustiskos instrumentus, radot neatkārtojamu skanējumu zināmām un pavisam jaunām dziesmām.

Par pirmo 2012. gada vasaras Velomūzikas ceļojumu izveidotā Edgara Lūsiņa filma Velomūzika ir tikusi izrādīta gan LTV, gan dažādās vietās Latvijā.

2013. gada augustā Velomūzika veda arī uz Likteņdārzu, un Epata studio veidotie sižeti par piedzīvoto tika rādīti Latvijas televīzijā.

http://vimeo.com/72973923

http://vimeo.com/72973925

http://vimeo.com/72973926

http://vimeo.com/72973927

http://vimeo.com/72975385

Kopā trijās ekspedīcijās Velomūzika jau noceļojusi 1500 kilometrus, viesojoties neskaitāmās mājās, ciemos un pilsētās Latgalē, Vidzemē un Sēlijā. Nu ir pienācis laiks izzināt — cik gatavi sniegt naktsmājas apmiņā pret dziesmām ir zemgalieši un kurzemnieki?

Šī gada maršruts muzikālā piedzīvojuma dalībniekus vedīs no Jelgavas caur Blankenfeldi, Ukriem, Vadaksti, Ezeri, Nīgrandi, Gramzdu, Papi, Nīcu, Tadaiķiem, Dunalku, Apriķiem līdz Padurei, kur ceļojums noslēgsies 1. jūlija vakarā.

Šogad katrā no piedzīvojuma vakariem ceļotāji kopā ar interesentiem, apmeklētājiem un sekotājiem vēlas atklāt skaistas un īpašas Latvijas vietas, sniedzot tajās iepriekš izziņotus vakara koncertus:

25.  jūnijā Augstkalnē

26.  jūnijā Rubā, Reņģes pils parkā

27.  jūnijā Embūtē, Joda dambī

28.  jūnijā Rucavā, Muižas kalnā

29.  jūnijā Bārtā, Muižas dārzā

30.  jūnijā Cīravā, Kultūras dzirnavās

                   1. jūlijā Padurē, “Klētī”

Koncertu sākums paredzēts ap 20:00 vai vēlāk, ja velobraucēji būs aizkavējušies ceļā. Ieteicams sekot līdzi arī informācijai no velobraucēju naktsmāju devējiem, jo iespējami dažādi pārsteigumi un citas aktivitātes.

Pasākuma idejas autors un organizators, mūziķis Kārlis Kazāks aicina cilvēkus sekot līdzi braucienam, apmeklēt koncertus vai pievienoties— nobraucot līdzi kādu ceļa posmu, vai vienkārši nejauši sastapt muzikālos velosipēdistus uz skaistākajiem Latvijas ceļiem.

Katrs, kurš vēlās pavadīt lielāku vai mazāku ceļa gabalu kopā ar Velomūzikas dalībniekiem, tiek aicināts rūpīgi apsvērt braukšanas drošību, savas spējas veikt vērā ņemamus attālumus pa grants seguma ceļiem, un parūpēties par naktsmājām, līdzi ņemot visu nepieciešamo — teltis, guļammaisus un nodrošināties ar ūdeni un pārtiku.

Visērtāk sekot līdzi Velomūzikas aktivitātēm, maršrutam, koncertiem, notikumiem ir https://twitter.com/Velomuzika un www.velomuzika.com

Velomūzikas braucienu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs