Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Papildināts Summer Sound mūziķu saraksts

Intro, 2017. g. 12. jūnijā

Vasaras krāšņākā pludmales festivāla Summer Sound mākslinieku sarakstu papildina muzikālās apvienības no Baltijas valstīm — Deeper Upper, Sibyl Vane, Satellites LV, Z-Scars, Very Cool People un Chris Noah.

Sintezatora skaņu piepildīto indie apvienību Deeper Upper veido četri puiši no Lietuvas. Kopš 2010.gada grupa ir uzstājusies vairākos festivālos Baltijā un Eiropā, kā arī ieguvuši godpilno pirmo vietu 2014.gada EuroMusic Contest konkursā. Grupas biogrāfijā ir viens pilnais studijas albums Mirrors, kā arī divi minialbumi Ceremony un Structures.

Sibyl Vaneir melanholisks indie un alternatīvā roka trio no Igaunijas. Ievērības cienīgs ir fakts, ka grupas vokāliste, ģitāriste un dziesmu autore Helēna Rendlahta ir vienīgā dziedošā un ģitāru spēlējošā sieviete Igaunijas rokmūzikā. Savu debijas albumu Love, Holy Water and TV grupa izdeva Latvijas indie mūzikas ierakstu kompānijā I Love You Records un kopš tā laika regulāri uzstājas Latvijā gan ar solo koncertiem, gan dažādos festivālos.

Pašmāju grupa Satellites LV muzicē jau kopš 90. gadu otrās puses un kopš 2006.gada tās sastāvā ir Jānis Žilde, Edgars Žilde, Toms Ostrovskis, Mareks Ameriks un Ervings Znotiņš. Savulaik plūkuši laurus mūzikas festivālā Liepājas Dzintars 1997, ieguvuši vairākas Mūzikas ierakstu gada balvas un kā pirmie Baltijas valstīs izdevuši albumus britpopa (Piens)  un postroka (Kind of Glue) žanros.  Šogad Satellites LV plāno savu diskogrāfiju papildināt ar jaunu albumu, kurā būs jūtamas 70. gadu softroka un 80. gadu postpanka noskaņas.

Z-Scarsir grupa no Latvijas, kura plašāku atpazīstamību ieguva 2003.gadā ar dziesmu, kura šobrīd jau kļuvusi par leģendu — Tu tuvojies sev. Pop-rok stilā spēlējošā grupa Z-Scars kopumā ir izdevusi sešus studijas albumus un piedalījusies vairākos konkursos, tai skaitā Liepājas Dzintars un Latvijas Eirovīzijas nacionālajā atlasē. Šī gada maijā grupa izdeva singlu Maratons, aktīvi koncertē un strādā pie savu labāko dziesmu dzīvo ierakstu akustisko versiju albuma izdošanas.

Viena no labākajām džezfanka grupām Latvijā un arī Baltijā Very Cool People šogad izdevusi albumu ar neredzēti garu nosaukumu Heya Some Kind of Fish! We Don’t Know The Name Of This Fish In English, But In Latvian It Is Vimbas, kas pēc skaita ir ceturtais grupas albums. Summer Sound festivālā dziesmas no jaunā albuma Very Cool People uz skatuves palīdzēs izpildīt dziedātājas Kristīne Prauliņa un Evilena Protektore.

22 gadus vecais mūziķis no Rīgas Chris Noah, īstajā vārdā Krists Indrišonoks, Latvijas mūzikas aprindās sevi pieteica pirms diviem gadiem ar singlu “Had it all”. Šī gada maijā pie klausītājiem nonāca viņa debijas minialbums What About Tomorrow?

Lielākais pludmales festivāls Latvijā Summer Sound norisināsies Liepājā 28.-29.jūlijā ar vairāku desmitu mākslinieku uzstāšanos pašā jūras krastā, to skaitā Cheat Codes, Felix Jaehn, Klingande, Dons, Bermudu Divstūris, Triana Park, Bandmaster un daudzi citi.

No 9.jūnija līdz 9.jūlijam iespēja iegādāties īpašās draugu biļetes. Pērkot 6 festivāla biļetes, pirkumam tiks piemērota atlaide vienas biļetes apmērā.

Biļetes nopērkamas festivāla mājas lapā http://www.summersound.lv, kā arī Biļešu Serviss tīklā.

2 dienu biļete — 34 EUR

2 dienu biļete + telts vieta — 41 EUR

1 dienas biļete — 25 EUR

VIP bilete — 90 EUR

VIP biļete + autostāvvieta — 105 EUR

Uz Summer Sound festivālu aicina AS Aldaris, atbalsta Liepājas pilsēta un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka festivāla oficiālais radio Radio SWH.

Tavs komentārs