Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Par Eirovīzijas dziesmām varēs balsot arī internetā

Intro, 2014. g. 31. janvārī

Pirmo reizi Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajā atlasē skatītāji par dziesmām varēs balsot, ne tikai zvanot vai sūtot īsziņas no telefona, bet arī internetā www.eirovizija.lv. Lēmumu par dziesmām tāpat kā līdz šim veidos 50 procentu žūrijas viedoklis un otri 50 procenti piederēs skatītājiem.

Jau šajā nedēļas nogalē, 1. un 2. februārī, koncertzālē Palladium divos krāšņos koncertšovos savā starpā sacentīsies 12 dziesmas katrā, lai 22. februārī Ventspilī noskaidrotu vienu uzvarētāju dalībai Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā maijā Kopenhāgenā, Dānijā.

Konkurss šogad noritēs “Made in Latvia” zīmē, jo visas konkursa dziesmas ir sacerējuši autori no Latvijas. Pusfinālus Rīgā vadīs improvizācijas teātra aktieris Nauris Brikmanis un pasākumu vadītājs Ēriks Loks. Noslēpumā tiek turēts trešais vadītājs — tēva dēls, kas pievienosies uz finālu Ventspilī. 

Biļetes uz pusfināliem pieejamas Biļešu Serviss kasēs. Koncertu sākums abas dienas pl. 21:00, ieeja pasākumā no pl.20:15. Vienas biļetes cena EUR 7,00.

Koncertus varēs vērot arī tiešraidēs LTV1 un ltv.lv mājas lapā. Tiešraižu sākums: 1. februārī pl. 21.25, 2. februārī pl. 21.40.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs