Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
24: Summer Sound 2020, Liepāja
AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Pieci.lv jubileja Kalnciema kvartālā jau ceturtdien

Intro, 2014. g. 28. jūlijā

2014. gada 31. jūlijā Kalnciema kvartālā ar 16 h garu festivālu radio Pieci.lv svinēs savu gada jubileju. Jau no 7:00 rītā Latvijas Radio 5 Pieci.lv ar tiešraidi sāks jubilejas svinības — festivālu no Kalnciema kvartāla Rīgā.

Latvijas Radio jaunākā kanāla dzimšanas diena Kalnciema kvartālā tiks atzīmēta ar vairāk nekā 30 Latvijas populārāko mākslinieku piedalīšanos, turklāt pirmo reizi vēsturē uz vienas skatuves satiksies viss Latvijas hiphopa „zieds”. Diena noslēgsies ar ballīti, kurai īpašu skaņu celiņu sarūpējušas Pieci.lv ētera personības — Toms Grēviņš, DJ Rudd, DJ Get Dizzy un Magnuss.

Kalnciema kvartālā visas dienas garumā darbosies Pieci.lv dzīvā studija, kurā plkst. 7:00 no rīta uz Toma Grēviņa brokastu šovu Pieci Rīti kā pirmie viesi ieradīsies Duets Sandra. Savukārt plkst. 8:00 uzstāsies grupa Transleiteris, kurai šī uzstāšanās būs visagrākā tās pastāvēšanas vēsturē. Pie Martas Līnes viesosies un akustiskus īskoncertus sniegs Aminata Savadogo un Dzelzs vilks. Magnuss Eriņš izdancinās grupu Limonādes un Aiju Andrejevu. Renārs Zeltiņš raidījumā Labirints izaicinās kādu pazīstamu tautas varoni. Sveicēju vidū būs arī Carnival Youth, Rīgas Modes, Māsas Dimantes, Pyro Trees, Bez PVN, The Sound Poets, Mellendig, Miks Dukurs un daudzi citi mūziķi.

Vakara nagla būs hiphopa koncerts no plkst. 20:00 līdz 22:00, kad uz vienas skatuves kāps vairāk kā 20 mākslinieki — Ozols, Pikaso, Abra, Oriole, BARS, Goonsquad, 2K1, Mazais zaļais, Džuzepe, JeeKaa, ansis, Riekstu armija, un citi.

Izjust tiešraides atmosfēru jubilejas svinībās, baudīt brokastis un daudzu viesu uzstāšanos jau no 7:00 rītā līdz 23:00 vakarā Kalnciema kvartālā aicināts ikviens rīdzinieks un Pieci.lv klausītājs. Tie, kas nevarēs pievienoties svinētāju pulkam, varēs notiekošo klausīties ne vien FM viļņos Latvijas lielākajās pilsētās, bet arī internetā un Pieci.lv mobilajā aplikācijā.

Latvijas Radio 5Pieci.lv ir jauniešu sabiedriskais medijs un vienīgais radio Latvijā, kurā netiek atskaņotas reklāmas. Pieci.lv apvieno dažādu dzīves stilu un viedokļu līderus, veidojot sabiedriskā medija platformu, caur kuru augt un attīstīties dažādu subkultūru piekritējiem.

Ieeja festivālā bez maksas.

www.facebook.com/kalnciemaiela

www.twitter.com/kalnciemaiela

www.kalnciemaiela.lv

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs