Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Pieejamas biļetes uz Simple Plan koncertu

Intro, 2016. g. 8. martā

Interneta vietnē www.bilesuserviss.lv un visā Biļešu Serviss tīklā sākas biļešu pārdošana uz kanādiešu poppanka un alternatīvā roka grupas Simple Plan koncertu, kas notiks 31. maijā Palladium koncertzālē.

Tā būs mūziķu pirmā uzstāšanās Latvijā, un par godu šādam notikumam pirmie 500 koncerta apmeklētāju varēs iegādāties biļetes par īpašu cenu — €25,90. Turklāt jāņem vērā, ka 1 eiro no katras pārdotās biļetes tiek ziedots Simple Plan Foundation — labdarības organizācijai, kas nodarbojas ar dažādās dzīves grūtībās nonākušu pusaudžu atbalsta programmām.

Simple Plan Rīgā ieradīsies sava jaunākā februāra vidū iznākušā albuma Taking One For The Team koncerttūres ietvaros. Protams, koncertā tiks izpildītas dziesmas ne tikai no šī diska, bet arī pazīstamākie iepriekšējo četru albumu sacerējumi: Perfect, I’m Just A Kid, I’d Do Anything, Welcome To My Life, Shut Up!, Crazy, Your Love Is A Lie, Perfect World, Jet Lag u.c.

Tūres koncerti sākas ar kompozīciju Opinion Overload, par kuras videomateriālu grupa stāsta: “Video ir visu mūsu piecu pastaiga pa atmiņu ceļu, par laiku grupas pirmsākumos, katru nakti spēlējot mazos, piesmakušos klubos.”

Palladium nav nedz mazs, nedz piesmacis, bet jauka kluba atmosfēru noteikti spēj nodrošināt, tāpēc jācer, ka grupas pirmā tikšanās ar Latvijas skatītājiem būs izdevusies.

Jautāti par sava jaunākā albuma materiālu, Simple Plan mūziķi to raksturo šādi: “Pie šo dziesmu radīšanas mēs strādājām pēdējos 2 gadus un ar nepacietību vēlamies tajās dalīties ar jums. Pašiem šķiet, ka tas ir līdz šim labākais mūsu albums.”

Simple Plan izdevuši 5 albumus: No Pads, No Helmets... Just Balls (2002), Still Not Getting Any... (2004), Simple Plan (2008), Get Your Heart On! (2011) un Taking One For The Team (2016).

Karjeras laikā Simple Plan mūziķi divreiz saņēmuši Kanādas prestižāko mūzikas balvu Juno, 6 reizes Much Music Video balvu, kā arī NRJ Music, Teen Choice, CASBY (Kanādas alternatīvās mūzikas balva) un virkni citu balvu, neskaitot vairākas nominācijas — MTV Music Awards, Kerrang! Awards utt.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs