Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
OKTOBRIS
02: Sting, Arēna Rīga
07: Carnival Youth Koncertsērija Naivais Ku-Kū , VEF Kultūras pils
16: Nazareth, Arēna Rīga
NOVEMBRIS
02: Bon Iver, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Pieejamas papildus biļetes uz Eda Šīrana koncertu

Intro, 2014. g. 9. decembrī

Šis gads Edam Šīranam kļuvis par īpaši veiksmīgu. Ugunīgā cekula īpašnieka dziesmas pārspēj vienu rekordu pēc otra, balvu un nomināciju skaits aug aritmētiskā progresijā, un aktuālā koncerttūre tiek papildināta ar aizvien jauniem datumiem un vietām, tagad iekļaujot jau arī stadionus. Tallinā viņa koncerts jau izpārdots. No šodienas papildu biļetes laistas pārdošanā arī uz Arēnā Rīga 16. februārī notiekošo koncertu.

Likumsakarīgi, ka jaunā albuma X atbalsta koncerttūre joprojām tiek papildināta ar aizvien jauniem datumiem un norises vietām, jo pie agrāk izsludinātajiem viņa mājas lapā ātri vien parādās uzraksts “Izpārdots”. Tā noticis arī mūsu kaimiņzemē Igaunijā, kur izpārdots Tallinas koncerts zīmīgajā 17. februārī -  Eda Šīrana dzimšanas dienā.

Turklāt pavisam citā līmenī pieaudzis arī koncertu mērogs — koncertzāļu un haļļu vietā nu jau parādās stadioni, tostarp 3 datumi jūlijā Vemblija stadionā ar 90'000 sēdvietām.

Decembra sākumā mūzikas straumēšanas serviss Spotify informēja, ka Eds Šīrans kļuvis par visu laiku klausītāko mākslinieku 3 kategorijās: ievērojamākais pasaules mākslinieks un ievērojamākais pasaules vīriešu kārtas mākslinieks, kā arī visvairāk straumētais albums. 23 gadus vecā dziesminieka kompozīcijas klausītas vismaz 860 miljonus (!) reižu. Savukārt albums X klausīts 430 miljonus reižu.

Aprīlī tika izdots singls Sing no topošā otrā albuma X, un tas vienā mirklī ierindojās Lielbritānijas topa pašā virsotnē. Drīz vien, jūnijā, jau uzreiz pirmajā nedēļā pēc nonākšanas pārdošanā, albums X ierindojās pirmajā vietā 12 valstu (tai skaitā vienlaikus Lielbritānijas un ASV) topos un vēl citu 11 valstu hitparādēs atradās vismaz 5. vietā. Šis Šīrana albums jau nominēts Grammy balvai.

Patlaban strauju popularitāti iegūstošā Eda Šīrana versija dziesmai Make It Rain, ko viņš pāraranžējis ASV seriālam Sons of Anarchy un bieži izpilda savos koncertos, ļoti iespējams gūs vismaz tikpat ievērojamus panākumus.

Atgādinām, ka Eda Šīrana koncerts Rīgā notiks 16. februārī Arēnā Rīga. Tā ir unikāla iespēja apmeklēt pasaulē ārkārtīgu popularitāti iemantojuša mākslinieka uzstāšanos viņa slavas zenītā.

Lielā pieprasījuma dēļ no otrdienas, 9. decembra, pārdošanā nonāk papildu biļetes, kas iegādājamas www.bilesuserviss.lv un visās Biļešu serviss kasēs.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs