Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Piena svētki jau šo svētdien

Intro, 2014. g. 28. jūlijā

Lucavsalā 3. augustā no plkst. 14:00 Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros norisināsies šī gada otrie Piena svētki jeb Piens Fest Spēle, kas iepriekšējos gadus kuplā skaitā pulcējuši apmeklētājus kafejnīcas Piens pagalmā, bet šogad divos festivālos svētku ideju nes Rīgas apkaimēs.

Piens Fest Spēle programma tapusi ciešā sadarbībā ar Latvijas Radio 5. kanālu jeb Pieci.lv. Festivālā uzstāsies grupas Instrumenti un Pērkons, elektro-pop dziesminieks Fryars no Lielbritānijas, igauņu dziedātāja Iiris, latviešu bundzinieka Riharda Fedotova projekts Rick Feds Society un dāņu komponists un mūziķis Anderss Matiasens. No plkst. 15:00 līdz pat svētku noslēgumam plkst. 1:00 naktī Pieci.lv nodrošinās svētku tiešraidi radio ēterā. Ieeja Piena svētkos jeb Piens Fest Spēle ir bez maksas.

Viens no galvenajiem festivāla notikumiem būs speciāli radīta spēle — burtu turnīrs trijos posmos, kur ar burtu krekliem būs jāveido vārdus pēc spēles vadītāja norādījumiem. Uzvarētājus subjektīvi izvēlēsies kritiska žūrija un 25 asprātīgākie vārdu autori balvā saņems kruīza braucienu uz privātu koncertu. Tādēļ aicinām visus apmeklētājus nākt ar krekliem, kurus nebūs žēl uz 10 minūtēm nodot apdrukai, lai pēc tam pilntiesīgi ieņemtu savu vietu alfabētā. Kreklus jau tagad iespējams apdrukāt kafejnīcā Piens Briāna ielā 9, Rīgā. Paralēli darbosies vairākas radošās darbnīcas, Retrospectro tirdziņš, vīriešu frizētava un citas aktivitātes.

Ergo dāvā apdrošināšanu Piena svētku veiksmīgai norisei, kā arī citiem lielākajiem Rīga 2014 svētku programmas pasākumiem. Atbalstot aktīvu un videi draudzīgu dzīvesveidu, Ergo  aicina pasākuma apmeklētājus uz Piena svētkiem Lucavsalā ierasties ar velosipēdiem un piedāvā iespēju atstāt tos apsargātā un apdrošinātā bezmaksas velo novietnē. Ergo Facebook profila sekotājiem no 28. jūlija būs iespēja jau iepriekš rezervēt vietu velo novietnē kādā no 400 paredzētajām vietām.

Eiropas kultūras galvaspilsētas programmu organizē nodibinājums Rīga 2014 sadarbībā ar valsts, pašvaldības un nevalstiskajām kultūras organizācijām, radošajām apvienībām. Programmu finansē Rīgas dome, Kultūras ministrija un Eiropas Komisija. Rīga 2014 programmas partneris ir Lattelecom, kas arī nodrošina tehnoloģisko atbalstu.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs