Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Kesha — High Road
Field Music — Making A New World
Georgia — Seeking Thrills
Holy Fuck — Deleter
Bombay Bicycle Club — Everything Else Has Gone Wrong
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
29: Ainars Mielavs, Mūzikas nams Daile
29: The Music of ABBA, Arēna Rīga
JANVĀRIS
17: Motorama, Melnā Piektdiena
FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Pirmais Positivus 2013 mākslinieks - Sigur Rós

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 21. decembrī

Uz Positivus festivāla galvenās skatuves nākamvasar uzstāsies pasaulslavenā islandiešu ambientā postroka apvienība Sigur Rós. Positivus festivāls 2013. gadā pirmo reizi notiks 3 dienas, 19. 20. un 21. jūlijā Salacgrīvā. Biļetes nopērkamas http://www.positivusfestival.com, Biļešu Serviss kasēs un Nordea bankomātos.

Ieskaujot klausītājus neatkārtojamā tēlainu pasaku virpulī, Reikjavīkas mūziķi Sigur Rós ir sen gaidīti Positivus festivāla viesi — Jónsi skanīgais vokāls un maigi plūstošie ģitāru viļņi lieliski papildinās festivāla vasarīgi sapņaino atmosfēru.

Sigur Rós noskaņām bagātie un mūzikas kritiķu augsti vērtētie skaņdarbi tiek izpildīti gan islandiešu, gan vokālista Jónsi pašizgudrotājā houplandiešu valodā. Grupas dibināšanas dienā 1994. gadā piedzima arī Jonsī jaunākā māsa, no kuras vārda Sigurrosa (tulkojumā no islandiešu valodas — Uzvaras roze) arī tika izveidots grupas nosaukums.

Gūstot pirmos panākumus ar savu otro albumu Ágætis byrjun (1999, tulkojumā — labs sākums), Sigur Rós gadu gaitā izdevuši 12 studijas albumus, no kuriem jaunākais — Valtari izdots šī gada pavasarī. Pulcējot savos koncertos tūkstošiem apmeklētāju, Sigur Rós neapšaubāmi ir vieni no mūsdienu izcilākajiem estētiskā avangarda izpildītājiem.

Sigur Rós būs sestdienas, 20.jūlija galvenie mākslinieki.

Positivus festivāla trīs dienu biļetes cena būs LVL 35 bez telts vietas un LVL 39 ar telts vietu. Pēc jaunā gada pārdošanā nonāks arī "Grupas biļete" un atsevišķi biļete tikai sestdienai un svētdienai, un atsevišķi tikai piektdienai.

Biļetes nopērkamas http://www.positivusfestival.com, Biļešu Serviss kasēs un Nordea bankomātos.

Lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā — Positivus festivāls 2013 nākamgad jau septīto reizi notiks 19., 20. un 21. jūlijā Salacgrīvā.

Foto: Publicitātes foto

naisīgi, ko lai saka!

mandarīns 2012. gada 21. decembrī, 13:39

Tavs komentārs