Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

APRĪLIS
Dua Lipa — Future Nostalgia
Yves Tumor — Heaven To A Tortured Mind
TOPS — I Feel Alive
Empress Of — I'm Your Empress Of
Thundercat — It Is What It Is
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
03: Rīgas Modes, Klubs Depo
17: Laime Pilnīga, Palladium koncertzāle
18: Aminata, Hanzas Perons
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
18: Human Tetris, Klubs Depo
21: The Sound Poets, Hanzas Perons
23: Stūrī Zēvele, Klubs Depo
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Pirmdien sāksies biļešu tirdzniecība uz The xx koncertu

Intro, 2017. g. 6. martā

No pirmdienas, 6.marta, plkst. 10.00 Biļešu serviss tīklā sākas publiskā biļešu pārdošana uz 15. augustu — datumu, kad līdzās citiem mūziķiem uzstāsies The xx. Šis elektroniskā indīroka trio patlaban ir viena no pasaules visaktuālākajām un mūzikas kritiķu augstāk vērtētajām britu grupām.

Vēl pieejams ierobežots skaits biļešu par €39. Nākamā cenu kategorija jau būs €49. Uz katru Sunset Festival koncerta dienu pārdošanā būs tikai 4’000 biļešu.

Siguldas novada ID karšu īpašnieki sākotnēji varēs iegādāties biļetes ar atlaidi (šo biļešu skaits būs ierobežots), ar vienu ID numuru -  līdz 2 biļetēm. Pie ieejas pasākumā kontrolei būs jāuzrāda gan biļete, gan Siguldas novada ID karte.

Atgādinām, ka šis būs Sunset Festival otrais gads. Pagājušajā vasarā Siguldas pilsdrupu estrādē un jaunās Pils dārzā norisinājās divi festivāla pasākumi: 3.j ūlijā uzstājās īru dziesminieks Demjens Raiss un 6. jūlijā harizmātiskā britu grupa James. Abās festivāla dienās uzstājās arī vairāki vietējie mākslinieki, daži no viņiem siguldieši, piemēram, 3. jūlijā -  dziesminieks Kārlis Kazāks, bet 6. jūlijā — Neon Saturdays un ZigZag.

Šovasar Siguldas Pilsdrupu estrādē paredzēti vairāki starptautiski pazīstamu mākslinieku koncerti, katrā no tiem piedalīsies arī pašmāju vai mazāka mēroga ārvalstu muzikālās zvaigznes.

https://www.facebook.com/SunsetLatvia/?ref=ts&fref=ts

http://thexx.info/rl/

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs