Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Positivus aicina akreditēties blogerus un vlogerus

Intro, 2017. g. 8. maijā

Katru gadu Positivus festivāla norisi trīs dienu garumā atspoguļo vairāk nekā simts mediju pārstāvju no Latvijas un ārvalstīm — ziņu aģentūras, portāli, laikraksti, žurnāli, radio stacijas un TV kanāli. Šogad savā festivāla pieredzē akreditēta mediju pārstāvja statusā pirmoreiz īpaši aicināti dalīties arī blogeri, vlogeri un sociālo mediju viedokļu līderi.

Festivāla norises laikā visi akreditētie mediji var iekļūt festivāla Mediju zonā, kur norisināsies intervijas, preses pasākumi, kā arī tikšanās ar festivāla mūziķiem, māksliniekiem un citām radošām personībām. Tāpat akreditētajiem medijiem atļauts festivāla teritorijā izmantot profesionālo foto un video tehniku.

Positivus festivāla organizatori meklē blogerus un vlogerus, kas var nodrošināt aktuālu, oriģinālu un radošu saturu kā pirms, tā pēc festivāla, kā arī tā norises laikā. Mediju akreditācijai pieteikties aicināti gan jau atzīti blogeri un vlogeri, gan jaunās un uzlecošās blogosfēras un sociālo mediju zvaigznes, kam Positivus festivāls var kļūt par lielisku iespēju parādīt sevi plašākai auditorijai.

Pieteikties mediju akreditācijai iespējams līdz 1. jūnijam, aizpildot blogeriem un vlogeriem īpaši izveidotu anketu festivāla mājas lapā: http://ej.uz/bloggers2017.

Akreditēto blogeru un vlogeru skaits ir ierobežots, tāpēc katrs pieteikums tiks individuāli izvērtēts, ņemot vērā gan tādus kritērijus kā bloga vai vloga vispārējā atpazīstamība un profesionalitāte, tā arī plānoto publikāciju saturs.

Kā jau ziņots, šovasar Positivus festivāls noritēs no 14. līdz 16. jūlijam, un galvenie mākslinieki uz festivāla lielās — Lattelecom skatuves — būs alternatīvā roka leģendas Pixies, britu popmūziķe Ellie Goulding un indie rokgrupa Alt-J. Salacgrīvā šogad uzstāsies arī tādi aktuāli mākslinieki kā The Lumineers, Rae Sremmurd, José González, Maxïmo Park, Kamasi Washington, Mew, Rhye, Austra, JP Cooper, L.A. Salami, Cigarettes After Sex, Raimonds Tiguls un Moonlight Sound Design, Dzelzs Vilks, Dagamba, Pienvedēja piedzīvojumi, Nothing But Thieves, Margaret Glaspy, Julia Jacklin, Eska, Bandmaster, Mesa, Fakts, Edavārdi, Singapūras Satīns, Chris Noah un citi. Festivāla programma vēl tiks papildināta.

Visas festivāla biļetes var iegādāties Positivus festivāla mājas lapā www.positivusfestival.com, kā arī Biļešu Serviss kasēs un internetā http://ej.uz/positivus2017. Biļešu cena pieaugs no 14. jūnija.

Positivus festivāla galvenais partneris ir Latvijas vadošais tehnoloģiju uzņēmums Lattelecom, kas ļauj ikvienam izjust festivāla īpašo atmosfēru kanālā 360TV, kas skatāms Lattelecom televīzijāun izklaides platformā Shortcut, turklāt piedāvā arī dažādus tehnoloģiskos risinājumus festivāla teritorijā.

http://www.positivusfestival.com

Facebook.com/PositivusFestival

Instagram.com/positivus

Twitter.com/positivus

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs