Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MAIJS
Jack Garratt — Love, Death & Dancing
JŪNIJS
No Age — Goons Be Gone
Jessie Ware — What's Your Pleasure
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MAIJS
24: Lauv, Palladium koncertzāle
29: In Flames, Palladium koncertzāle
30: Kedr Livanskiy, Laska Bar
JŪNIJS
06: Aija Andrejeva, Siguldas Pilsdrupu estrāde
21: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
27: Dido, Siguldas Pilsdrupu estrāde
30: P.O.D., Melnā Piektdiena
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Positivus aicina pieteikties ēdinātājus

Intro, 2019. g. 12. februārī

No šodienas līdz pat 15. maijam Positivus organizatori aicina pieteikties ēdinātājus tirdzniecībai festivālā, kuri vēlas palutināt festivāla apmeklētājus gan ar garšu daudzveidību, gan iepazīstināt ar saviem produktiem vasaras gaidītākajā notikumā 26. un 27. jūlijā Salacgrīvā.

Divu dienu garumā festivāla apmeklētāji varēs izbaudīt ne vien labu mūziku, bet arī garšīgu un daudzveidīgu ēdienu, kas atzinīgi novērtēts par vienu no labākajiem, kāds pieejams brīvdabas pasākumos. Positivus festivālā būs izveidota Lielās ēdināšanas zona jeb Food Court, kur vienuviet ikviens varēs nobaudīt gardu maltīti par maciņam draudzīgu cenu. Tāpat neiztikt arī bez uzkodu treileriem, kas būs izvietoti dažādās festivāla teritorijas vietās piedāvājot gan sātīgus, gan veselīgus un kārdinošus našķus. Lai parūpētos par brokastīm, pusdienām un vakariņām, darbosies arī tradicionālā ēdināšanas zona telšu pilsētiņā.

Positivus festivāla komanda ik gadu cenšas pilnveidot piedāvātā ēdiena klāstu, rūpīgi izvērtējot katru pieteikumu un pievēršot īpašu uzmanību piedāvātajai ēdienkartei. Izvērtējot pieteikumus, vērā tiek ņemta arī tirdzniecības vietas iekārtojuma ideja un atbilstība kopējai festivāla noskaņai.

Tirdzniecībai festivālā ēdinātājiem iespējams pieteikties dažādās zonās. Visi, kas vēlas piedalīties Positivus festivālā, savus pieteikumus aicināti sūtīt uz e-pastu food@positivusfestival.com līdz 15. maijam. Anketu un plašāku informāciju par ēdināšanas zonām, izmaksām, noteikumiem iespējams lejupielādēt festivāla mājas lapā: https://www.positivusfestival.com/lv/edinasanas-zonas/.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs