Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

AUGUSTS
Oh Sees — Face Stabber
Shura — Forevher
King Gizzard & the Lizard Wizard — Infest The Rats' Nest
Friendly Fires — Inflorescent
Frank Turner — No Man's Land
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
16: Mazais Princis, Paviljons Ziedoņdārzs
21: Laika Suns un Sudden Lights , Spīķeru kvartāls
21: Stūrī Zēvele un Sniedzes Prauliņas Koncerts, K. K. fon Stricka villa
23: Kurbads. Ķēves Dēls, Lucavsala
28: Tribes of the City, K. K. fon Stricka villa
29: Evija Vēbere, Dārza Kāre
29: Židrūns, Kaņepes Kultūras centrs
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Positivus aicina pieteikties ēdinātājus

Intro, 12. februārī

No šodienas līdz pat 15. maijam Positivus organizatori aicina pieteikties ēdinātājus tirdzniecībai festivālā, kuri vēlas palutināt festivāla apmeklētājus gan ar garšu daudzveidību, gan iepazīstināt ar saviem produktiem vasaras gaidītākajā notikumā 26. un 27. jūlijā Salacgrīvā.

Divu dienu garumā festivāla apmeklētāji varēs izbaudīt ne vien labu mūziku, bet arī garšīgu un daudzveidīgu ēdienu, kas atzinīgi novērtēts par vienu no labākajiem, kāds pieejams brīvdabas pasākumos. Positivus festivālā būs izveidota Lielās ēdināšanas zona jeb Food Court, kur vienuviet ikviens varēs nobaudīt gardu maltīti par maciņam draudzīgu cenu. Tāpat neiztikt arī bez uzkodu treileriem, kas būs izvietoti dažādās festivāla teritorijas vietās piedāvājot gan sātīgus, gan veselīgus un kārdinošus našķus. Lai parūpētos par brokastīm, pusdienām un vakariņām, darbosies arī tradicionālā ēdināšanas zona telšu pilsētiņā.

Positivus festivāla komanda ik gadu cenšas pilnveidot piedāvātā ēdiena klāstu, rūpīgi izvērtējot katru pieteikumu un pievēršot īpašu uzmanību piedāvātajai ēdienkartei. Izvērtējot pieteikumus, vērā tiek ņemta arī tirdzniecības vietas iekārtojuma ideja un atbilstība kopējai festivāla noskaņai.

Tirdzniecībai festivālā ēdinātājiem iespējams pieteikties dažādās zonās. Visi, kas vēlas piedalīties Positivus festivālā, savus pieteikumus aicināti sūtīt uz e-pastu food@positivusfestival.com līdz 15. maijam. Anketu un plašāku informāciju par ēdināšanas zonām, izmaksām, noteikumiem iespējams lejupielādēt festivāla mājas lapā: https://www.positivusfestival.com/lv/edinasanas-zonas/.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs