Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Positivus piedāvā iegādāties autostāvvietas biļeti iepriekšpārdošanā

Intro, 2017. g. 12. maijā

Līdz Positivus festivālam, kas no 14.—16. jūlijam jau 11. reizi norisināsies Salacgrīvā, atlikuši vairs divi mēneši. Savlaicīgi gatavojoties un parūpējoties kā par nakstmājām un nokļūšanu festivālā, tā par transportlīdzekļa novietošanu, iespējams ne tikai aiztaupīt sev pēdējā brīža neērtības, bet arī ietaupīt. Šogad iepriekšpārdošanā par izdevīgāku cenu pieejamas visu veidu stāvvietu biļetes un abonementi, kā arī jaunums — Baltic Taxi kupons 20 eiro vērtībā dalītam braucienam taksometrā no Rīgas uz Salacgrīvu vai atpakaļ.

Ja uz festivālu dodies ar savu auto, iegādājies stāvvietas biļeti iepriekšpārdošanā un ietaupi — biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā iepriekšpārdošanā maksā 10 eiro (festivāla laikā — 15 eiro), savukārt stāvvietas abonements 3 dienām, kas nodrošina neierobežotu pārvietošanos, iepriešpārdošanā maksā 25 eiro (festivāla laikā — 35 eiro).

Novietojot kemperi automašīnu stāvvietā, viena iebraukšanas reize maksās 20 eiro (festivāla laikā — 25 eiro). Kemperus varēs novietot arī īpašajā kemperu zonā jeb Treileru parkā, un šogad komplektā ar vienu kempera stāvvietas biļeti nāk arī četras aproces, kas kempera  iemītniekiem nodrošinās iekļūšanu Telšu pilsētiņā. Treileru parks atradīsies norobežotā teritorijā iepretim Telšu pilsētiņai, un tajā iekļūt varēs tikai kemperu iemītnieki. Kempera vieta ar elektrības pieslēgumu gan iepriekšpārdošanā, gan festivālā maksās 70 eiro, savukārt bez elektrības — 40 eiro.

Ja uz festivālu dodies ar motociklu, viena iebraukšanas reize automašīnu stāvvietā maksās 5 eiro, savukārt motocikla abonements 3 dienām — 15 eiro. Šī cena ir spēkā kā iepriekšpārdošanā, tā festivāla norises dienās.

Jau vairākus gadus sadarbībā ar Baltic Taxi uz Positivus festivāla norises vietu var ērti nokļūt ar taksometru. Kupons braucienam no vienas adreses Rīgā uz Salacgrīvu (un otrādi — no Positivus festivāla norises vietas uz vienu adresi Rīgā) maksā 80 eiro. Kuponu var izmantot līdz 4 personām.

Šī gada jaunums ir Baltic Taxi kupons vienai personai 20 eiro vērtībā, kas nodrošina vietu taksometrā t.s. dalītajā braucienā. Pirms brauciena uz festivālu dalītā brauciena kupona pircējam ir jāreģistrē sava kupona kods pie Baltic Taxi operatora, zvanot uz tālruņa numuru 20008500. Operators nokomplektēs pilnu taksometru (4 pasažieri) un informēs pasažieri par izbraukšanas laiku.

Kā jau ziņots, šovasar Positivus festivāls noritēs no 14. līdz 16. jūlijam, un galvenie mākslinieki uz festivāla lielās — Lattelecom skatuves — būs alternatīvā roka leģendas Pixies, britu popmūziķe Ellie Goulding unindierokgrupa Alt-J. Salacgrīvā šogad uzstāsies arī tādi aktuāli mākslinieki kā The Lumineers, Rae Sremmurd, José González, Maxïmo Park, Kamasi Washington, Mew, Rhye, Austra, JP Cooper, L.A. Salami, Cigarettes After Sex, Raimonds Tiguls un Moonlight Sound Design, Dzelzs Vilks, Dagamba, Pienvedēja piedzīvojumi, Nothing But Thieves, Margaret Glaspy, Julia Jacklin, Trad. Attack!, Eska, Satellites LV, Bandmaster, Mesa, Fakts, Edavārdi, Singapūras Satīns, Chris Noah un citi. Festivāla programma vēl tiks papildināta.

Visas festivāla biļetes var iegādāties Positivus festivāla mājas lapā www.positivusfestival.com, kā arī Biļešu Serviss kasēs un internetā http://ej.uz/positivus2017. Biļešu cena pieaugs no 14. jūnija.

Positivus festivāla galvenais partneris ir Latvijas vadošais tehnoloģiju uzņēmums Lattelecom, kas ļauj ikvienam izjust festivāla īpašo atmosfēru kanālā 360TV, kas skatāms Lattelecom televīzijā un izklaides platformā Shortcut, turklāt piedāvā arī dažādus tehnoloģiskos risinājumus festivāla teritorijā.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs