Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Prāta vētra uzstāsies Liepājā

Intro, 2015. g. 10. decembrī

Kopš 1.decembra grupas Prāta Vētra šīs vasaras koncerttūres 7 soļi svaiga gaisa noslēguma koncerta Rīgā ieraksts DVD ir pieejams Latvijas veikalos un arī digitāli HD formātā http://www.ekase.lv

Vairāk kā divas stundas garais ieraksts piedāvā vēlreiz piedzīvot neaizmirstamās sajūtas, kuras valdīja par “Prāta Vētras dziesmusvētkiem” nodēvētajā koncertā Rīgā. Par īpaši draudzīgu cenu — EUR 12.99 — DVD būs nopērkams t/c Spice informācijas centrā un www.ekase.lv

Grupa Prāta Vētra ir īpaši gandarīta paziņot par vienošanos ar Liepājas pilsētu par 7 soļi svaiga gaisa koncerta rīkošanu Liepājā, Daugavas stadionā 2016. gada 20. augustā.

“Mums ir tiešām no sirds liels prieks, ka varam atgriezties vēju pilsētā ar solo koncertu, kāds Liepājā nav bijis vairāk kā 10 gadus! Jau šovasar Rīgas koncertā sapratām, ka vēlamies atkārtojumu un tāpēc ļoti gaidīsim Liepājas koncertu — sarīkosim kārtīgu prāta vētru ar 7 soļiem svaiga gaisa!” savā priekā dalās Renārs Kaupers.

Koncerta biļetes tirdzniecībā būs no 10.decembra plkst. 10.00. Pirmās trīs dienas stāvvietu biļetēm īpaša cena — 21 eiro. Uz Liepājas koncertu būs nopērkamas arī sēdvietas (EUR 21-40), fanu zonas biļetes (EUR 30) un biļetes invalīdiem. Biļetes meklējiet  www.ekase.lv, t/c Spice informācijas centrā un Liepājā, koncertzāles Lielais dzintars kasē.

Vairāk informācijas http://www.ekase.lv

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs