Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Kesha — High Road
Field Music — Making A New World
Georgia — Seeking Thrills
Holy Fuck — Deleter
Bombay Bicycle Club — Everything Else Has Gone Wrong
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
29: Ainars Mielavs, Mūzikas nams Daile
29: The Music of ABBA, Arēna Rīga
JANVĀRIS
17: Motorama, Melnā Piektdiena
FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Producentam Mr. Myster jauns EP

Intro, 2014. g. 14. jūlijā

Šī gada jūnijā Latvijas elektroniskās mūzikas bibliotēku papildinājis daudzsološais producents un multiinstrumentālists Matīss Runtulis jeb Mr. Myster, kurš sadarbībā ar Latvijas elektroniskās mūzikas pārstāvniecību Dirty Deal Audio laidis klajā savu otro mazalbumu Kolektiv Sub-konchez. Mazalbums ietver četras kompozīcijas, kuru tapšanā piedalījušies viesmākslinieki Miķelis Putniņš (vokāls) un Lilita Dunska (taustiņinstrumenti), skaņas apstrādē dalību ņēmis arī Latvijas hip-hop aprindās pazīstamais producents Ansis Kolmanis, albumu masterējis Andis Ansons.

Kā stāsta Dirty Deal Audio pārstāvji, Kolektiv Sub-konchez ir svaigs, moderns un eklektisks darbs, kurā dzirdamas vēsmas no R'n'B līdz pat Tehno. Mr.Myster neapšaubāmi ir muzikālais šefpavārs, kas ampelējas ar mūziku, brīžiem to sakapājot, palēninot un tad pārlejot ar visgardākajiem ātrajiem ritmiem brīdī, kad tas visvairāk nepieciešams.

Mazalbums klausītājiem pieejams un lejupielādējams Dirty Deal Audio katalogā https://dirtydealaudio.bandcamp.com/. No 6.augusta albums būs pieejams arī iTunes, Spotify un citās straumēšanas platformās.

Mr.Myster muzikālo karjeru sācis kā ģitārists un gājis cauri dažādu žanru periodiem —pirmsākumi meklējami rokmūzikā, turpinot ar džezu un, visbeidzot, nonākot līdz elektronikai. Kompozīcijās vēl joprojām dzirdami dzīvie instrumenti un skaņas, kuras mūziķis  pats raksta, semplē un apstrādā. Dzīvās uzstāšanās vienmēr ir piedzīvojums, priekšnesumus bieži pavada video projekcijas, kā arī Mr.Myster labprāt dala skatuvi ar citiem izpildītājiem — pārsvarā džeza mūziķiem.

Šī gada 11. jūnijā koncertzālē Palladium Rīga Mr.Myster iesildīja Londonas elektroniskās mūzikas duetu Mount Kimbie. Vasaras lielākā uzstāšanās plānota starptautiskajā elektroniskās mūzikas festivālā Satta, kas  šogad no 14. -17. augustam norisināsies Papē, Latvijā.

Dirty Deal Audio savu pastāvēšanu aizsāka 2011. gada vasarā, īsā laikā gūstot ievērojamu atzinību no elektroniskās mūzikas un hip-hopa komūnām. Organizācijas galvenie darbības virzieni ir saistīti ar ierakstu studiju, mūziķu menedžmentu, pasākumu organizēšanu un mūzikas izdevniecību, ikdienā tiek sekots līdzi aktualitātēm Latvijas elektroniskās mūzikas skatuvē, atklājot aizvien jaunus talantus. 

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs