Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
24: Summer Sound 2020, Liepāja
AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Producentam Mr. Myster jauns EP

Intro, 2014. g. 14. jūlijā

Šī gada jūnijā Latvijas elektroniskās mūzikas bibliotēku papildinājis daudzsološais producents un multiinstrumentālists Matīss Runtulis jeb Mr. Myster, kurš sadarbībā ar Latvijas elektroniskās mūzikas pārstāvniecību Dirty Deal Audio laidis klajā savu otro mazalbumu Kolektiv Sub-konchez. Mazalbums ietver četras kompozīcijas, kuru tapšanā piedalījušies viesmākslinieki Miķelis Putniņš (vokāls) un Lilita Dunska (taustiņinstrumenti), skaņas apstrādē dalību ņēmis arī Latvijas hip-hop aprindās pazīstamais producents Ansis Kolmanis, albumu masterējis Andis Ansons.

Kā stāsta Dirty Deal Audio pārstāvji, Kolektiv Sub-konchez ir svaigs, moderns un eklektisks darbs, kurā dzirdamas vēsmas no R'n'B līdz pat Tehno. Mr.Myster neapšaubāmi ir muzikālais šefpavārs, kas ampelējas ar mūziku, brīžiem to sakapājot, palēninot un tad pārlejot ar visgardākajiem ātrajiem ritmiem brīdī, kad tas visvairāk nepieciešams.

Mazalbums klausītājiem pieejams un lejupielādējams Dirty Deal Audio katalogā https://dirtydealaudio.bandcamp.com/. No 6.augusta albums būs pieejams arī iTunes, Spotify un citās straumēšanas platformās.

Mr.Myster muzikālo karjeru sācis kā ģitārists un gājis cauri dažādu žanru periodiem —pirmsākumi meklējami rokmūzikā, turpinot ar džezu un, visbeidzot, nonākot līdz elektronikai. Kompozīcijās vēl joprojām dzirdami dzīvie instrumenti un skaņas, kuras mūziķis  pats raksta, semplē un apstrādā. Dzīvās uzstāšanās vienmēr ir piedzīvojums, priekšnesumus bieži pavada video projekcijas, kā arī Mr.Myster labprāt dala skatuvi ar citiem izpildītājiem — pārsvarā džeza mūziķiem.

Šī gada 11. jūnijā koncertzālē Palladium Rīga Mr.Myster iesildīja Londonas elektroniskās mūzikas duetu Mount Kimbie. Vasaras lielākā uzstāšanās plānota starptautiskajā elektroniskās mūzikas festivālā Satta, kas  šogad no 14. -17. augustam norisināsies Papē, Latvijā.

Dirty Deal Audio savu pastāvēšanu aizsāka 2011. gada vasarā, īsā laikā gūstot ievērojamu atzinību no elektroniskās mūzikas un hip-hopa komūnām. Organizācijas galvenie darbības virzieni ir saistīti ar ierakstu studiju, mūziķu menedžmentu, pasākumu organizēšanu un mūzikas izdevniecību, ikdienā tiek sekots līdzi aktualitātēm Latvijas elektroniskās mūzikas skatuvē, atklājot aizvien jaunus talantus. 

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs