Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

AUGUSTS
Oh Sees — Face Stabber
Shura — Forevher
King Gizzard & the Lizard Wizard — Infest The Rats' Nest
Friendly Fires — Inflorescent
Frank Turner — No Man's Land
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
16: Mazais Princis, Paviljons Ziedoņdārzs
21: Laika Suns un Sudden Lights , Spīķeru kvartāls
21: Stūrī Zēvele un Sniedzes Prauliņas Koncerts, K. K. fon Stricka villa
23: Kurbads. Ķēves Dēls, Lucavsala
28: Tribes of the City, K. K. fon Stricka villa
29: Evija Vēbere, Dārza Kāre
29: Židrūns, Kaņepes Kultūras centrs
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Producentam Mr. Myster jauns EP

Intro, 2014. g. 14. jūlijā

Šī gada jūnijā Latvijas elektroniskās mūzikas bibliotēku papildinājis daudzsološais producents un multiinstrumentālists Matīss Runtulis jeb Mr. Myster, kurš sadarbībā ar Latvijas elektroniskās mūzikas pārstāvniecību Dirty Deal Audio laidis klajā savu otro mazalbumu Kolektiv Sub-konchez. Mazalbums ietver četras kompozīcijas, kuru tapšanā piedalījušies viesmākslinieki Miķelis Putniņš (vokāls) un Lilita Dunska (taustiņinstrumenti), skaņas apstrādē dalību ņēmis arī Latvijas hip-hop aprindās pazīstamais producents Ansis Kolmanis, albumu masterējis Andis Ansons.

Kā stāsta Dirty Deal Audio pārstāvji, Kolektiv Sub-konchez ir svaigs, moderns un eklektisks darbs, kurā dzirdamas vēsmas no R'n'B līdz pat Tehno. Mr.Myster neapšaubāmi ir muzikālais šefpavārs, kas ampelējas ar mūziku, brīžiem to sakapājot, palēninot un tad pārlejot ar visgardākajiem ātrajiem ritmiem brīdī, kad tas visvairāk nepieciešams.

Mazalbums klausītājiem pieejams un lejupielādējams Dirty Deal Audio katalogā https://dirtydealaudio.bandcamp.com/. No 6.augusta albums būs pieejams arī iTunes, Spotify un citās straumēšanas platformās.

Mr.Myster muzikālo karjeru sācis kā ģitārists un gājis cauri dažādu žanru periodiem —pirmsākumi meklējami rokmūzikā, turpinot ar džezu un, visbeidzot, nonākot līdz elektronikai. Kompozīcijās vēl joprojām dzirdami dzīvie instrumenti un skaņas, kuras mūziķis  pats raksta, semplē un apstrādā. Dzīvās uzstāšanās vienmēr ir piedzīvojums, priekšnesumus bieži pavada video projekcijas, kā arī Mr.Myster labprāt dala skatuvi ar citiem izpildītājiem — pārsvarā džeza mūziķiem.

Šī gada 11. jūnijā koncertzālē Palladium Rīga Mr.Myster iesildīja Londonas elektroniskās mūzikas duetu Mount Kimbie. Vasaras lielākā uzstāšanās plānota starptautiskajā elektroniskās mūzikas festivālā Satta, kas  šogad no 14. -17. augustam norisināsies Papē, Latvijā.

Dirty Deal Audio savu pastāvēšanu aizsāka 2011. gada vasarā, īsā laikā gūstot ievērojamu atzinību no elektroniskās mūzikas un hip-hopa komūnām. Organizācijas galvenie darbības virzieni ir saistīti ar ierakstu studiju, mūziķu menedžmentu, pasākumu organizēšanu un mūzikas izdevniecību, ikdienā tiek sekots līdzi aktualitātēm Latvijas elektroniskās mūzikas skatuvē, atklājot aizvien jaunus talantus. 

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs