Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

NOVEMBRIS
Jaakko Eino Kalevi — Dissolution
Coldplay — Everyday Life
Beck — Hyperspace
Harry Nilsson — Losst and Founnd
Leonard Cohen — Thanks For The Dance
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

NOVEMBRIS
16: Brit Floyd, Palladium koncertzāle
23: Carnival Youth, Hanzas Perons
23: Ozols. Neona Pilsēta - Sāgas Noslēgums , Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs
28: Boy Harsher | Chasms, Klubs Depo
28: Jumprava, Arēna Rīga
29: Astro'n'out, Palladium koncertzāle
DECEMBRIS
04: Matt Simons, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Projekts northern c izdos debijas albumu

Intro, 2016. g. 5. aprīlī

Jau šo piektdien, 8. aprīlī, plkst. 22:00 Kaņepes Kultūras centrā norisināsies grupas northern c debijas albuma prezentācijas pasākums.

northern c ir jauns elektroniskās mūzikas projekts no Rīgas, kura pamatsastāvu veido divi domubiedri — Matīss Runtulis, plašāk zināms kā Mr. Myster un Miķeļis Putniņš, projekta Ezeri autors.  Grupai ir raksturīgs elektroniskās mūzikas skanējums, kurš tiek papildināts ar vokāliem, ģitāras un citiem dzīvo instrumentu skaņu elementiem, kopā veidojot neparastu skaņu sakausējumu.

Grupas northern c pašnosaukto debijas albumu caurvij tēmas par neaprastiem apziņas stāvokļiem, neparastiem rītiem, naksnīgiem ceļojumiem, nāvi caur nesaprašanu un nepieņemšanu, kā arī atdzimšanu.

Koncertā sastāvam pievienosies Elza Rozentāle (vokāls) un Andris Strazds (vokāls, ģitāra), kuri piedalījās albuma tapšanā, kā arī Matīss Repsis (taustiņinstrumenti, perkusijas) un Rūdolfs Dankfelds (bungas). Tāpat northern c neatņemama sastāvdaļa ir mākslinieks Fricis Kalvelis, kurš rūpējas par grupas vizuālo noformējumu un video projekcijām performancēs. 

Cenšoties izvairīties no mūsdienām raksturīgā mūzikas producēšanas veida, izmantojot datoru, northern c dalībnieki neatlaidīgi meklē veidus, kā elektronisko mūziku radīt, izmantojot dažādus mūzikas instrumentus un ierīces — ģitāras, basģitāras, Akai MPC, bungmašīnas, sintezatorus, kā arī atstājot plašu vietu eksperimentiem ar balss ierakstiem. Šādā veidā arī ieraksta process līdzinājās teju dzīvam koncertam. 

Debijas albums ir tapis pagājušā gada rudens un ziemas naktīs, strādājot pie albuma ieraksta Dirty Deal Audio HQ studijā. Vairākās reizes northern c ir arī uzstājušies tādos Rīgas klubos, kā Autentika, Aristrīds, Pūce un citur.

Ieejas maksa prezentācijas pasākumā ir 1 EUR, sākums plkst. 22:00., Kaņepes Kultūras centrā, Skolas ielā 15, Rīgā.

https://dirtydealaudio.bandcamp.com/album/northern-c

https://www.facebook.com/northerncmusic/

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs