Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

AUGUSTS
Oh Sees — Face Stabber
Shura — Forevher
King Gizzard & the Lizard Wizard — Infest The Rats' Nest
Friendly Fires — Inflorescent
Frank Turner — No Man's Land
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
16: Mazais Princis, Paviljons Ziedoņdārzs
21: Laika Suns un Sudden Lights , Spīķeru kvartāls
21: Stūrī Zēvele un Sniedzes Prauliņas Koncerts, K. K. fon Stricka villa
23: Kurbads. Ķēves Dēls, Lucavsala
28: Tribes of the City, K. K. fon Stricka villa
29: Evija Vēbere, Dārza Kāre
29: Židrūns, Kaņepes Kultūras centrs
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Projekts northern c izdos debijas albumu

Intro, 2016. g. 5. aprīlī

Jau šo piektdien, 8. aprīlī, plkst. 22:00 Kaņepes Kultūras centrā norisināsies grupas northern c debijas albuma prezentācijas pasākums.

northern c ir jauns elektroniskās mūzikas projekts no Rīgas, kura pamatsastāvu veido divi domubiedri — Matīss Runtulis, plašāk zināms kā Mr. Myster un Miķeļis Putniņš, projekta Ezeri autors.  Grupai ir raksturīgs elektroniskās mūzikas skanējums, kurš tiek papildināts ar vokāliem, ģitāras un citiem dzīvo instrumentu skaņu elementiem, kopā veidojot neparastu skaņu sakausējumu.

Grupas northern c pašnosaukto debijas albumu caurvij tēmas par neaprastiem apziņas stāvokļiem, neparastiem rītiem, naksnīgiem ceļojumiem, nāvi caur nesaprašanu un nepieņemšanu, kā arī atdzimšanu.

Koncertā sastāvam pievienosies Elza Rozentāle (vokāls) un Andris Strazds (vokāls, ģitāra), kuri piedalījās albuma tapšanā, kā arī Matīss Repsis (taustiņinstrumenti, perkusijas) un Rūdolfs Dankfelds (bungas). Tāpat northern c neatņemama sastāvdaļa ir mākslinieks Fricis Kalvelis, kurš rūpējas par grupas vizuālo noformējumu un video projekcijām performancēs. 

Cenšoties izvairīties no mūsdienām raksturīgā mūzikas producēšanas veida, izmantojot datoru, northern c dalībnieki neatlaidīgi meklē veidus, kā elektronisko mūziku radīt, izmantojot dažādus mūzikas instrumentus un ierīces — ģitāras, basģitāras, Akai MPC, bungmašīnas, sintezatorus, kā arī atstājot plašu vietu eksperimentiem ar balss ierakstiem. Šādā veidā arī ieraksta process līdzinājās teju dzīvam koncertam. 

Debijas albums ir tapis pagājušā gada rudens un ziemas naktīs, strādājot pie albuma ieraksta Dirty Deal Audio HQ studijā. Vairākās reizes northern c ir arī uzstājušies tādos Rīgas klubos, kā Autentika, Aristrīds, Pūce un citur.

Ieejas maksa prezentācijas pasākumā ir 1 EUR, sākums plkst. 22:00., Kaņepes Kultūras centrā, Skolas ielā 15, Rīgā.

https://dirtydealaudio.bandcamp.com/album/northern-c

https://www.facebook.com/northerncmusic/

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs