Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

FEBRUĀRIS
The 1975 — Notes On A Conditional Form
MAIJS
Weezer — Van Weezer
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
27: Triana Park, Hanzas Perons
28: Very Cool People, Hanzas Perons
APRĪLIS
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
21: The Sound Poets, Hanzas Perons
MAIJS
22: JP Cooper, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Radio Naba kļūs par daļu no pasaules mūzikas maratona ToBe Continued

Normunds Vucāns, 2015. g. 24. martā

Latvijas radio 6Radio Naba iesaistīsies 48 pasaulas vietu muzikālā maratonā ToBe Continued Pasaules Tuberkulozes dienas, 24. martā, radio studijā ar dzīvo izpildījumu uzstāsies Sound Meccano un Jura Laiva.

Pasaules Tuberkulozes dienā 24. martā un visu nedēļu Rīgā, Latvijā un pasaulē notiks pasākumi, lai veicinātu sabiedrības izpratni un zināšanas par šo infekcijas slimību. Toties 48 pasaules vietas ir vienojušās muzikālā 24 stundu akcijā ToBe Continued, ko vienkopus varēs dzirdēt www.stazioneditopolo.it.

Simboliskā koncertprogrammā apvienojušies mūziķi ar dzīvajiem priekšnesumiem no tādām valstīm kā Čīle, Kostarika, Peru, Jaunzēlande, Ķīna, Irāna, Indija, Meksika, Argentīna, Filipīnas, ASV, Japāna, Kanāda, Dienvidkoreja, Brazīlija, Austrālija, Dienvidāfrika, Maroka, Libāna, Gruzija, Turcija, Indonēzija, Krievija un daudzas Eiropas valstis tajā skaitā Latvija.

Plkst. 20:00 — 20:30 Radio Naba studijā, kā viens no šīs akcijas posmiem uzstāsies Sound Meccano un Jura Laiva ar elektroakustisku mūzikālu priekšnesumu. 

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs