Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
OKTOBRIS
02: Sting, Arēna Rīga
07: Carnival Youth Koncertsērija Naivais Ku-Kū , VEF Kultūras pils
16: Nazareth, Arēna Rīga
NOVEMBRIS
02: Bon Iver, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Red Hot Chilli Peppers Tallinā jau pēc nedēļas

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 23. jūlijā

Līdz Red Hot Chili Peppers koncertam Tallinā, kas notiks 30. jūlijā, atlikusi tieši nedēļa. Grupa Igaunijā ieradīsies savas pasaules turnejas I’m With You ietvaros un paredzams, ka koncerts Tallinas Dziesmu svētku estrādē pulcēs aptuveni 25 000 apmeklētāju.

Koncerta organizatori saņēmuši grupas sarakstu ar prasībām, kas jānodrošina koncerta dienā.

Par grupas maltītēm rūpēsies personīgais pavārs, kam ēdiena sagatavošanai un uzglabāšanai būs nepieciešamas 5 gatavošanas virsmas un 5 ledusskapji.

Savukārt pirms koncerta grupa dos priekšroku mēģinājumiem un meditācijai, tāpēc aizskatuvē jābūt sagatavotām trīs speciālām telpām: vokālajai istabai, bungu istabai un meditācijas istabai. Visām telpām jābūt ar labu akustiku un ventilāciju. Organizatoriem jānodrošina arī virkne citu telpu, bet īsi pirms uzstāšanās skatuves tuvumā jānogādā 250 dvieļu.

 

Pipariuz Tallinu atvedīs apjomīgu gaismu un skaņas tehniku, 120 kvadrātmetru lielu LED ekrānu, kā arī vēl vairākus 3x10 metrus ekrānus. Grupa uzstāsies uz 50x20 metru lielas skatuves, kuras uzbūves darbi sāksies jau trīs dienas pirms koncerta. Skatuves uzbūvē būs iesaistīts vairāk nekā 100 cilvēku liels tehniskais personāls.

Red Hot Chili Peppers koncertā Tallinā izpildīs dziesmas gan no jaunākā studijas albuma I’m With You, gan labi zināmus un klausītāju iemīļotos hitus — Can’t Stop, Californication, Otherside, Give It Away, Under The Bridge, By The Way, Dani California un citus.

Kļuvis zināms, ka Red Hot Chili Peppers apstiprinājuši dalību mūzikas festivālā The Big Day Out, kas norisināsies nākamgad janvārī dažādās Austrālijas un Jaunzēlandes pilsētās. Red Hot Chili Peppers būs galvenie mākslinieki visās festivāla 5 pilsētās, tostarp Sidnejā un Melburnā.

Red Hot Chili Peppers jaunākā singla Brendan’s Death Song video iespējams noskatīties šeit: http://redhotchilipeppers.com/news/362-brendan-s-death-song.

Biļetes uz Red Hot Chili Peppers koncertu Tallinā iespējams iegādāties interneta lapā www.ticketpro.lvun Ticketpro biļešu kasēs, biļetes cena ir Ls 39. Pilns Ticketpro tirdzniecības vietu saraksts atrodams www.ticketpro.lv.

Foto: stadium-arcadium.com

Tavs komentārs