Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Rīgā koncertēs Repetitor no Serbijas

Intro, 2017. g. 8. augustā

Ceturtdien, 10. augustā, Vecrīgas bāru Shot Cafe un Cartel āra skatuvē koncertu sniegs serbu garāžroka/postpanka trio Repetitor.

Ar trīs studijas albumiem un vairākām Eiropas koncertturnejām, Repetitor ir izveidojuši neatkārtojamu muzikālo rokrakstu, kas apvieno jaudīgu rokenrolu, postpanku un visu, kas rodams starp šiem rokmūzikas žanriem. Klausītāju sagaida pērkondārdoša skaņas siena, kuru rada ģitārists Boriss, basģitāriste Ana-Marija un bundziniece Milēna. Visi trīs grupas dalībnieki ir arī vokālisti, un viņu dzīvo priekšnesumu var raksturot kā “viens par visiem, visi par vienu”.

Kopš pirmā albuma Sve što vidim je prvi put (2008) izdošanas Repetitor salīdzināti ar The Stooges, Nirvana, Sonic Youth, Swans un uzstājušies daudzos Eiropas klubos un festivālos, kā arī Ķīnā un Krievijā, visur sajūsminot klausītājus un mūzikas kritiķus. Grupas nākamos albumus Dobrodošli na okean (2012) un Gde ćeš (2016) izdeva Slovēnijas apgāds Moonlee Records.

“Viņi liek jums iemīlēties ģitārrokā atkal un atkal un, šķiet, pašlaik ir viena no labākajām ģitārroka grupām uz planētas. Viņi ir 21. gadsimta Nirvana, kas ir ieradušies, lai glābtu rokmūziku.” (Džons Robs, mūzikas blogs Louder Than War, Lielbritānija)

“Viņi ir haotiski un dusmīgi — nevis tēlojot, kā uz mūzikas skatuves ir pieņemts, bet viņi patiešām ir ellīgi nikni.” (Lorīna Douna, mūzikas blogs The Line of Best Fit, Lielbritānija)

Repetitor koncerts notiks 10. augustā Cartel Bar un Shot Cafe āra skatuvē Vecrīgā, Torņa ielā 4. Koncerta īpašie viesi būs Latvijas grupa Art of Keeping Secrets (AOKS), kas uzstāšanos sāks plkst. 20:30, bet Repetitor kāps uz skatuves 21:40. Ieeja bez maksas.

http://youtu.be/j0HdrFCqaps

 

Tavs komentārs