Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Rīgā uzstāsies Simple Plan

Intro, 2016. g. 4. martā

31. maijā Palladium koncertzālē uzstāsies Kanādas poppanka un alternatīvā roka grupa Simple Plan. Tas būs mūziķu pirmais koncerts Latvijā, un mūsu valstī viņi ieradīsies sava jaunākā albuma Taking One For The Team turnejas ietvaros.

Lai arī Simple Plan pirmsākumi meklējami 90. gadu beigās, plašāka ievērība tiek gūta līdz ar debijas albuma No Pads, No Helmets...Just Balls (2002) iznākšanu. Tajā ietverti 4 singli, no kuriem vispopulārākie kļūst Perfect un I’m Just A Kid. Albums zīmīgs arī ar Blink 182 dalībnieka Marka Hopusa un Good Charlotte mūziķa Džoela Madena iedziedātajām partijām. Kopumā albums pārdots vairāk nekā 5 miljonu lielā tirāžā, kas ir pagaidām grupas sekmīgākais komerciālais sasniegums.

2004.gadā iznāca otrais albums Still Not Getting Any..., kuru jau producēja atzītais profesionālis Bobs Roks (Metallica, The Offspring, Aerosmith, Bon Jovi, Motley Crue u.c.). Par visveiksmīgākajiem singliem kļūst Welcome To My Life un Untitled (How Could This Happen To Me?).

Pēc 4 gadiem tiek izdots nākamais albums, kam mūziķi nolemj dot grupas nosaukumu Simple Plan. Zīmīgi, ka tieši šajā albumā ietvertais singls When I’m Gone sasniedz līdz tam lielāko ievērību, iekļūstot UK Top40.

2011. gadā klajā nāk Get Your Heart On! — albums, kurā Simple Plan atkal sadarbojas ar citiem mūziķiem, tai skaitā Natašu Bedingfīldu. Tā zīmīgākais singls ir Jet Lag.

Jaunākais grupas veikums Taking One For The Team dienas gaismu ierauga šī gada 19. februārī. Patlaban intensīvā rotācijā ir albuma singls I Don’t Wanna Go To Bed, kurā piedalās arī reperis Nelly.

Karjeras laikā Simple Plan divreiz saņēmuši Kanādas prestižāko mūzikas balvu Juno, sešas reizes Much Music Video balvu, kā arī NRJ Music, Teen Choice un virkni citu balvu.

Uzmanību, biļešu iepriekšpārdošana sāksies pirmdien, 7. martā, plkst 10.00 www.bilesuserviss.lv un visās Biļešu serviss kasēs. €1 no katras biļetes tiks ziedots Simple Plan Foundation, kas nodarbojas ar dažādu pusaudžu problēmu risināšanu un atbalsta programmām.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs