Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Rīgas Modes izdod albumu Fantastiski

Intro, 2016. g. 11. aprīlī

Pašmāju grupa Rīgas Modes laiž klajā savu pirmo pilnmetrāžas albumu ar nosaukumu Fantastiski. Albumā apkopotas 11 dziesmas par pusaudžu problēmām un cīņu ar kaitigajiem ieradumiem, stāsta grupas dalībnieki. Tā ierakstu koncertzālē Palladium, kā arī Tru Music Studio veicis skaņu inženieris Gatis Zaķis, kurš kopā ar grupu ir arī albuma producents. Kā viesmākslinieks dziesmā Viņa Ir Ballītes piedalās pašmāju hiphopa izpildītājs Ansis, kurš būs īpašais viesis arī Rīgas Modes gaidāmajos koncertos aprīļa beigās un maijā.

Albuma tūres “grand finale” jeb noslēguma koncerts gaidāms 19. maijā Rīgā, klubā One One (Šarlotes ielā 18A). Paredzēts, ka bez anša uz skatuves Rīgas Modem pievienosies arī vairāki grupai nozīmīgi pašmāju viesmākslinieki, kuru vārdi tiks atklāti tuvojoties koncertam.

Biļetes uz koncertu ir iespējams iegādāties vietnē eKase.lv un pirmo 50 biļešu cena ir 7 eiro. Tuvojoties pasākumam tās var kļūt dārgākas. Vietu skaits koncertā ir ierobežots un paredzēts, ka šī būs grupas vienīgā pavasara uzstāšanās galvaspilsētā saistībā ar jauno albumu.

Līdz tam gaidāmi Rīgas Modes koncerti vairākās citās Latvijas pilsētās — 29. aprīlī Ogrē, klubā Hauze, 30. aprīlī Daugavpilī, Artilērijas Pagrabos, 13. maijā Liepājā, Fontaine Palace un 14. maijā Cēsīs, Fonoklubā.

Sākot ar šodienu Rīgas Modes pieejams straumēšanas servisos kā Spotify un Deezer, tāpat to būs iespējams iegādāties arī interneta mūzikas veikalā iTunes. Drīzumā paredzēta arī albuma izdošana vinila plates formātā.

Rīgas Modes ieraksts tapis ar LDz Infrastruktūra atbalstu.

https://open.spotify.com/album/0KVxHld2QOZ01OouZorxum

https://twitter.com/RigasModes

https://www.facebook.com/rigasmodes/

Foto: Publicitātes foto

miskaste. vokālo pedagogu būtu apmeklējis.

peeteris 2016. gada 11. aprīlī, 13:16

Tavs komentārs