Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

AUGUSTS
Sheer Mag — A Distant Call
Jay Som — Anak Ko
Taylor Swift — Lover
Tool — Fear Inoculum
Whitney — Forever Turned Around
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
23: Kurbads. Ķēves Dēls, Lucavsala
28: Tribes of the City, K. K. fon Stricka villa
29: Evija Vēbere, Dārza Kāre
29: Židrūns, Kaņepes Kultūras centrs
31: Instrumenti, Daugavas stadions
SEPTEMBRIS
04: Tesa, NOASS
06: Fetty Wap, Coyote Fly
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Rīgas Modes jauns singls

Intro, 2015. g. 11. jūnijā

Sākoties vasaras festivālu sezonai, pašmāju grupa Rīgas Modes izdod savu jaunāko singlu ar video dziesmai Es Nesaprotu.

Tā ieraksts veikts Aleksandra Volka studijā Rīgā, savukārt B pusē iekļautā kompozīcija Diēta tapusi gaidāmā albuma ierakstu sesijās Palladium koncertzālē. Šobrīd Rīgas Modes turpina darbu pie sava debijas albuma, kas tiek veidots sadarbībā ar pašmāju skaņu inženieri Gati Zaķi. Viņš ir arī ieraksta producents.

Jaunā singla lejupielāde būs pieejama mūzikas servisā iTunes, tāpat tas būs klausāms arī grupas Spotify, Soundcloud, Youtube, Deezer un Bandcamp lapās.

Es Nesaprotu kips ieturēts modes video tradīcijās. Tajā piedalās talantīgā pašmāju modele Nikola Osipova, kura ikdienā defilē dažādu pasaulē atzītu modes zīmolu skatēs. Tāpat grupa vēlas pateikt īpašu paldies visiem draugiem, kuri piedalījās video tapšanā un aizkulisēs. Savukārt singla vāka foto tapis sadarbībā Spot Studios un salonu Strogonovs.

Šovasar Rīgas Modes plāno aktīvu koncertdzīvi. Tuvākās uzstāšanās gaidāmas 23. un 27. jūnijā, kad grupa uzstāsies attiecīgi pie Bauskas notiekošajā MidSummer Fest, kā arī netālu no Valmieras, vasaras atpūtas vietā Siltumnīca.

Vēl izziņotas arī Rīgas Modes uzstāšanās Positivus un Laba Daba festivālos, savukārt 22. augustā mūziķi kā īpašie viesi piedalīsies grupas Pērkons koncertā Ogres estrādē. Šis pasākums notiks tieši 30 gadus pēc daudz apspriestā koncerta 1985. gadā, kas iedvesmoja režisora Jura Podnieka dokumentālo filmu Vai Viegli Būt Jaunam. Zīmīgi, ka toreiz Ogres estrādē klāt bija arī vairāku Rīgas Modes dalībnieku topošie vecāki un tagad, pēc daudziem gadiem, jau viņu bērni kāps uz tās pašas skatuves ar Pērkonu.

facebook.com/rigasmodes

instagram.com/rigas.modes

twitter.com/rigasmodes

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs