Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪNIJS
No Age — Goons Be Gone
Jessie Ware — What's Your Pleasure
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪNIJS
06: Aija Andrejeva, Siguldas Pilsdrupu estrāde
21: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
27: Dido, Siguldas Pilsdrupu estrāde
30: P.O.D., Melnā Piektdiena
JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Rīgas Modes jauns singls

Intro, 2015. g. 11. jūnijā

Sākoties vasaras festivālu sezonai, pašmāju grupa Rīgas Modes izdod savu jaunāko singlu ar video dziesmai Es Nesaprotu.

Tā ieraksts veikts Aleksandra Volka studijā Rīgā, savukārt B pusē iekļautā kompozīcija Diēta tapusi gaidāmā albuma ierakstu sesijās Palladium koncertzālē. Šobrīd Rīgas Modes turpina darbu pie sava debijas albuma, kas tiek veidots sadarbībā ar pašmāju skaņu inženieri Gati Zaķi. Viņš ir arī ieraksta producents.

Jaunā singla lejupielāde būs pieejama mūzikas servisā iTunes, tāpat tas būs klausāms arī grupas Spotify, Soundcloud, Youtube, Deezer un Bandcamp lapās.

Es Nesaprotu kips ieturēts modes video tradīcijās. Tajā piedalās talantīgā pašmāju modele Nikola Osipova, kura ikdienā defilē dažādu pasaulē atzītu modes zīmolu skatēs. Tāpat grupa vēlas pateikt īpašu paldies visiem draugiem, kuri piedalījās video tapšanā un aizkulisēs. Savukārt singla vāka foto tapis sadarbībā Spot Studios un salonu Strogonovs.

Šovasar Rīgas Modes plāno aktīvu koncertdzīvi. Tuvākās uzstāšanās gaidāmas 23. un 27. jūnijā, kad grupa uzstāsies attiecīgi pie Bauskas notiekošajā MidSummer Fest, kā arī netālu no Valmieras, vasaras atpūtas vietā Siltumnīca.

Vēl izziņotas arī Rīgas Modes uzstāšanās Positivus un Laba Daba festivālos, savukārt 22. augustā mūziķi kā īpašie viesi piedalīsies grupas Pērkons koncertā Ogres estrādē. Šis pasākums notiks tieši 30 gadus pēc daudz apspriestā koncerta 1985. gadā, kas iedvesmoja režisora Jura Podnieka dokumentālo filmu Vai Viegli Būt Jaunam. Zīmīgi, ka toreiz Ogres estrādē klāt bija arī vairāku Rīgas Modes dalībnieku topošie vecāki un tagad, pēc daudziem gadiem, jau viņu bērni kāps uz tās pašas skatuves ar Pērkonu.

facebook.com/rigasmodes

instagram.com/rigas.modes

twitter.com/rigasmodes

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs