Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

AUGUSTS
Sheer Mag — A Distant Call
Jay Som — Anak Ko
Taylor Swift — Lover
Tool — Fear Inoculum
Whitney — Forever Turned Around
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
21: Laika Suns un Sudden Lights , Spīķeru kvartāls
21: Stūrī Zēvele un Sniedzes Prauliņas Koncerts, K. K. fon Stricka villa
23: Kurbads. Ķēves Dēls, Lucavsala
28: Tribes of the City, K. K. fon Stricka villa
29: Evija Vēbere, Dārza Kāre
29: Židrūns, Kaņepes Kultūras centrs
31: Instrumenti, Daugavas stadions
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Royal Blood pirmais koncerts Baltijā tieši Positivus festivālā

Intro, 26. aprīlī

Britu rokgrupas duets Royal Blood, kas ir saņēmuši tādus apbalvojumus kā Labākā Britu grupa un Mercury balvas nomināciju kā Gada labākais albums līdztekus daudziem lielajiem festivāliem Eiropā papildina arī Positivus festivāla programmu un pievienojas jau izziņotajiem The 1975, Disclosure Dj set, Underworld un daudziem citiem māksliniekiem. Positivus festivāls notiks 26. un 27. jūlijā. Biļetes šogad ir ievērojami pieejamākas un nopērkamas http://www.positivusfestival.com un Biļešu Serviss tīklā.

Royal Blood ir Angļu roka duets, kurā muzicē divi draugi — bundzinieks Bens Tačers un basģitārists/vokālists Maiks Kerrs. Lai arī mūziķi savus skaņdarbus veido tikai ar divu instrumentu palīdzību, rezultāts ir iespaidīgs — rībošās bungu skaņas un dārdošie ģitāru rifi tiek pasniegti ar dziļi melodisku piesātinātību. Royal Blood izpilda dinamisku blūzroku, kura intensitāte pielīdzināma tādiem žanra meistariem kā the White Stripes, the Black Keys un Two Gallants.

Grupa izcīnījusi prestižo NME balvu par Labāko dzīvo izpildījumu un Labāko jauno apvienību, kā arī Brit Awards apbalvojumu kā Labākā Britu grupa un Kerrang! balvu kā Labākie Britu jaunpienācēji” Tāpat Royal Blood saņēmuši Q Awards apbalvojumu par Labāko koncertu, GMA alvu kā Labākie jaunpienācēji ne-metāla grupu kategorijā, kā arī tikuši nominēti godpilnajai Mercury Prize balvai Gada albuma kategorijā. BBC iekļāva Royal Blood savā ikgadējā mūzikas apskatā Sound of 2014.

Apvienības panākumiem sekoja koncertturnejas ar mūzikas leģendām Iggy Pop un Foo Fighters, kā arī balva par Labāko Britu grupu”Brit Awards, kuru viņiem pasniedza viņu fans —  neviens cits kā ikoniskais Led Zeppelin ģitārists Džimijs Peidžš. Savukārt Arctic Monkeys uzaicināja duetu iesildīt pārpildīto Finsbury Park šovu.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs