Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

SEPTEMBRIS
Efterklang — Altid Sammen
Keane — Cause And Effect
M83 — DSVII
Blink-182 — NINE
Liam Gallagher — Why Me? Why Not.
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
18: Nepāriet Albuma Atklāšanas Svētki, K. K. fon Stricka villa
19: Alise Joste, Nesen, K. K. fon Stricka villa
20: Jāņa Ruņģa Klātbūtne, Tallinas Pagalms
20: Ploho, Klubs Depo
21: UNDER Festival 2019, Autentika
28: Super Besse, Human Tetris, One One
28: Laika Suns, Siguldas pils kvartāls
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Sākas biļešu tirdzniecība uz Hurts koncertu

Intro, 2015. g. 18. septembrī

Šodien, 18. septembrī, plkst. 10.00 visā Biļešu serviss tīklā un www.bilesuserviss.lvsākas biļešu iepriekšpārdošana uz britu sensacionālā dueta Hurts jaunākās tūres Surrender koncertu, kas 1. martā notiks Arēnā Rīga.

Lētākā biļete stāvvietā maksā €29, bet sēdvietā — €34. Par €39 var iegādāties īpašās fanu zonas biļetes. Šīs zona garantēs iespēju nokļūt vistuvāk skatuvei un tiks nodalīta no pārējās stāvvietu daļas.

Minētā koncerttūre būs pakārtota grupas trešajam albumam Surrender, kas iznāks 9.oktobrī. Tā būs līdz šim iespaidīgākā Hurts turneja, kas sevī ietver 24 datumus Lielbritānijā, Luksemburgā, Beļģijā, Nīderlandē, Vācijā, Šveicē, Itālijā, Čehijā, Austrijā, Polijā, Baltijas valstīs, Ukrainā, Somijā, Krievijā un Baltkrievijā.

Protams, bez dziesmām no jaunā albuma programmā iekļauti jau tik iemīļotie pirmo divu disku hiti.

Pie jauna albuma sacerēšanas Hurts tandēms ķērās uzreiz pēc veiksmīgās 2013. gada Exile tūres. Multiinstrumentālists Adams Andersons un solists Teo Hačkrafts būtībā tam veltīja visu 2014.gadu. Jaunā albuma materiāla tapšanā mūziķi sadarbojās ar zviedru producentu Jonasu Kvantu, kā arī pieaicināja Grammy balvu ieguvušo producentu Stjuartu Praisu (Madonna, The Killers). Darbsiesākts maigajā Montrē klimatā un turpināts Ivisā, Losandželosā un Ņujorkā. Atšķirīgās apkārtnes nozīmīgumu uzsver arī paši grupas dalībnieki: “Jaunas sejas, jaunas vietas...Tās palīdzēja tapt Surrender. Pilsētās, kur mēs rakstījām albumu, bija augstas, zilas debesis, tā nebija Mančestra ar mūžīgo lietu. Mēs izbaudījām to visu pilnībā, tāpēc arī mūzika tapa viegli un nepiespiesti.”

Duets ir pretimnākošs fanu vēlmei pēc iespējas ātrāk uzzināt, ar ko gan Hurts pārsteigs šoreiz?! Jau pirms diska nākšanas klajā šajā vasarā un rudenī interesenti varēja novērtēt pirmos tā vēstnešus — vētraini uzņemto hitu Some Kind of Heavenun grupas attīstību apliecinošo Lights.

Daļai grupas uzticamāko fanu bija iespēja dzirdēt arī atsevišķas topošā albuma dziesmas, kad Hurts šovasar sniedza ekskluzīvus koncertus Londonā un Berlīnē.

Jau tā daļa aizkulišu, kurā grupa atļāvusi ielūkoties, liecina par tās dalībnieku mērķtiecīgu attīstību, kas nozīmē, ka katrs koncerts tās apmeklētājiem sniegs vēl augstvērtīgāku emocionālo baudījumu.

http://www.informationhurts.com/

http://www.facebook.com/hurts

Tavs komentārs