Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Destroyer — Have We Met
Ben Watt — Storm Damage
Poliça — When We Stay Alive
FEBRUĀRIS
Green Day — Father of All...
The 1975 — Notes On A Conditional Form
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
27: Triana Park, Hanzas Perons
28: Very Cool People, Hanzas Perons
APRĪLIS
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Satta aicina brīvprātīgos

Intro, 2014. g. 9. jūnijā

Elektroniskās mūzikas festivāla Satta organizatori aicina līdz 15. jūnijam pieteikties un kļūt par brīvprātīgo festivāla laikā. Satta šovasar pirmo reizi norisināsies Latvijā, Papē, no 14. līdz 17. augustam.

Lai festivāls būtu neaizmirstams, tā organizatori aicina talkā palīgus jeb Sattanoris, kas nu jau kļuvis par brīvprātīgo komandas zīmolu. Festivāla organizatori meklē augsti motivētus entuziastus, kuri vēlas lielāko daļu sava laika festivālā veltīt Satta komandai, kā arī gatavi iesaistīties kā Satta brīvprātīgo koordinatori.

Ikviens, kurš sevī jūt aicinājumu kļūt par brīvprātīgo, tiek lūgts sūtīt savu pieteikumu uz sattanoriai@gmail.com, pastāstot par savu pieredzi, kā arī aizpildīt anketu http://bit.ly/1pz9dxH. Šeit arī iespējams iepazīties ar detalizētākām brīvprātīgo iespējām, darba aprakstu un prasībām. Pieteikumu beigu termiņš ir 15. jūnijs.

Satta, tolaik Satta Outside, ideja radās 2007. gadā, kad Viļņā populārā bāra Satta īpašnieki izlēma nosvinēt savu pirmo sezonu Smiltyne jahtklubā. Daži simti draugu un pozitīva atmosfēra bija motivācija organizēt līdzīgu notikumu arī nākamajā gadā. Īsā laikā festivāls krietni pārauga jahtkluba teritoriju un nostiprināja savu tēlu kā vadošais alternatīvās mūzikas festivāls Lietuvā. Pagājušogad festivālu apmeklēja aptuveni 8500 mūzikas baudītāju. Trīs gadi Kuršu kāpās, trīs — Baltijas jūras krastā un viens gads teju uz Latvijas un Lietuvas robežas. Šogad Satta pārceļas uz Papi.

Latvijā biļetes uz festivālu ir pieejamas Biļešu Serviss kasēs. Biļešu cena ir sākot no EUR 31.00 (LVL 21.79) bez telts vietas un EUR 37.00 (LVL 26.00) ar telts vietu. Vislabāk sagatavoties festivālam un ātrāk uzzināt jaunumus iespējams Satta Festival mājas lapā, kā arī Satta Facebook lapā.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs