Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Destroyer — Have We Met
Ben Watt — Storm Damage
Poliça — When We Stay Alive
FEBRUĀRIS
Green Day — Father of All...
The 1975 — Notes On A Conditional Form
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
27: Triana Park, Hanzas Perons
28: Very Cool People, Hanzas Perons
APRĪLIS
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Summer Sound papildina programmu

Intro, 2016. g. 26. aprīlī

Pašmāju lielākā pludmales festivāla LMT Summer Sound iepriekš izziņotajiem galvenajiem vārdiem King Charles, Lost Frequencies un Milky Chance pievienojas ukraiņu roka leģendas Okean Elzy. Pašmāju mūziķu rindas papildina Carnival Youth un DaGamba.

Okean Elzy bieži tiek dēvēta par pēdējo 25 gadu Ukrainas labāko roka grupu un tiek pielīdzināta tādiem vārdiem kā Blur, Muse vai Pulp. Tie, kas jebkad bijuši grupas koncertā, zina — grupas līdera Svjatoslava Vakarčuka balss un enerģija neatstāj vienaldzīgu nevienu. Internacionālā grupa DaGamba uzlādēs festivālu ar pārdrošu skaņu un neatkārtojamu dinamiku, labi pazīstamu skaņdarbu jaunās interpretācijās radīs nebijušu mūzikas stilu sinerģiju. Savukārt Carnival Youth šogad piedāvās festivāla jaunumu — Red Bull Tour Bus — koncertu autobusu, kas pārvērtīsies par skatuvi. Carnival Youth tikko svaigi izdevuši savu jauno albumu Propeller un festivālā ieradīsies ar autobusu kopā ar grupām un mūziķiem, ko ir izvēlējušies un uzaicinājuši paši.

Šogad festivālā būs īpaša elektroniskās mūzikas skatuve kāpu zonā, kurā uzstāsies pazīstami dīdžeji un elektroniskās mūzikas pārstāvji, tostarp [Ex] Da Bass, Taran & Lomov, Dj Rudd, Niklāvz, Magnuss Eriņš, Dj AI-VA, Kaspar Kondrat, Tomy U & Tob Luii u.c.

Baltijas reģiona mūziķu rindas papildinās Frankie Animal (EST) un Garbanotas Bosistas (LT). Apmeklētājus priecēs arī pašmāju apvienība Bandmaster, kurā apvienojušies elektroniskās mūzikas producenti DJ Rudd, Andis Ansons un hiphopa izpildītāja Zelma Jēgere, kas pazīstama arī ar skatuves vārdu Viņa. Ar nobriedušu un spēcīgu rokmūziku iekustinās grupa Laime Pilnīga, uz psihodēlisku piedzīvojumu aicinās pašmāju The Pink Elephant, latviešu mūzikas cienītājus priecēs grupa Gain Fast.

Festivāls LMT Summer Sound šogad norisināsies 29. — 30.jūlijā Liepājas pludmalē. Jau iepriekš ziņots, ka festivāla galveno mākslinieku vidū būs britu alternatīvās indie mūzikas mākslinieks King Charles, Beļģijas elektroniskās mūzikas spožākais jaunums Lost Frequencies un duets Milky Chance no Vācijas, kas mūzikas topus iekaroja ar dziesmu Stolen Dance. Starp Latvijas mūziķiem pašmāju hiphopa leģenda Ozols, ballīšu mūzikas karaļi Bermudu Divstūris, rokgrupa Dzelzs Vilks, Linga, kā arī Intars Busulis & Abonementa Orķestris, Aija Andrejeva, Rīgas Modes un citi.

Festivāla biļetes pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs Latvijā un internetā. Šobrīd 2 dienu biļetes cena 33 EUR (ar telts vietu 40 EUR). Savukārt liepājniekiem pieejams īpašs piedāvājums Biļešu Serviss Liepājas kasēs.

Uz LMT Summer Sound festivālu ielūdz Latvijas Mobilais Telefons, atbalsta AS Aldaris, Liepājas Dome un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka Radio SWH.

https://www.facebook.com/lmtsummersound

https://twitter.com/lmtsummersound

http://www.draugiem.lv/lmtsummersound/

https://www.instagram.com/lmtsummersound/

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs