Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

AUGUSTS
Sheer Mag — A Distant Call
Jay Som — Anak Ko
Taylor Swift — Lover
Tool — Fear Inoculum
Whitney — Forever Turned Around
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
21: Laika Suns un Sudden Lights , Spīķeru kvartāls
21: Stūrī Zēvele un Sniedzes Prauliņas Koncerts, K. K. fon Stricka villa
23: Kurbads. Ķēves Dēls, Lucavsala
28: Tribes of the City, K. K. fon Stricka villa
29: Evija Vēbere, Dārza Kāre
29: Židrūns, Kaņepes Kultūras centrs
31: Instrumenti, Daugavas stadions
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Tallinn Music Week piedāvā vairāk nekā 100 bezmaksas koncertu visā Tallinā

Intro, 2017. g. 10. martā

Mūzikas un urbānās kultūras festivāls Tallinn Music Week (TMW), kurš norisināsies no 27. marta līdz 2. aprīlim, aicina apmeklētājus iepazīt Igaunijas galvaspilsētu caur neierastām vietām. Mūzikas programma City Stage piedāvās vairāk nekā 100 bezmaksas koncertu unikālās Tallinas vietās.

City Stageprogramma tiks atklāta trešdien, 29. martā 13:00 iepirkšanās centrā Viru Keskus. Šeit uzstāsies tādi mūziķi kā pazīstamais igauņu diriģents Kristjans Jarvi, kurš izveidojis īpašu DJ setu sadarbībā ar pasaules bītboksa čempionu Bellatrix. Kopumā Viru Keskus līdz pat svētdienai būs mājvieta vairāk nekā 20 koncertiem. Šeit darbosies arī TMW informācijas centrs, kurā būs iespējams festivāla biļetes apmainīt pret aprocēm.

Jau ierastajām koncertu vietām — viesnīcai Nordic Hotel Forum, mūzikas ierakstu veikaliem un arī kafejnīcām — šogad pievienotas arī jaunas un ļoti interesantas
skatuves, uz kurā tiks spēlēta dažādu žanru mūzika. Piemēram, apmeklētāji aicināti Tallinas botānisko dārzu, kurš tiks piepildīts ar klasisko mūziku un pat repu. Mājīgajā grāmatnīcā Puäntskanēs vijoļu skaņas, bet franču soul jazz mūziku būs iespējams baudīt biroju ēkā Endover.

Arī šogad Tallinas ielās un laukumos tiks uzstādītas skatuves, uz kurām kāps mūziķi. Īpaši jāizceļ koncerti, kuri norisināsies dzīvokļos, kuru durvis apmeklētājiem laipni vērušas trīs igauņu ģimenes. Vienā no tiem uzstāsies arī Ewert and the Dragons ģitārists Erki Pärnoja.

Uz bezmaksas City Stage koncertiem laipni aicināti jebkura vecuma mūzikas cienītāji.

Visu City Stage programu ierpējams apskatīt festivāla mājas lapā: https://tmw.ee/schedule

Tallinn Music Week(TMW) ir nedēļu garš pilsētvides festivāls, kas izceļ talantu, radošumu, brīvību un toleranci. Šogad tas norisināsies no 27. marta līdz 2. aprīlim un līdzās mūzikas programmai un divu dienu industrijas konferencei apmeklētājiem pieejama arī City Stage bezmaksas koncertu programma, labāko restorānu piedāvājums TMW Tastes, TMW Arts mākslas programma un Dizaina Tirgus. Mūzikas, zinātnes un sabiedrības jautājumi tiks apspriesti TMW Talks programmā, bet City Space ietvaros Tallinas ielas tiks pārvērstas par mākslas darbiem.

Festivāla mājas lapā ir pieejamas festivāla biļetes, kas garantē ieeju pasākumu norises vietās un piedāvā restorānu programmas TMW Tastes īpašos piedāvājumus. Pieejamas arī TMW delegātu caurlaides, kas ļauj piedalīties mūzikas industrijas konferencē un piedāvāprioritāru ieeju pasākumu norises vietās. Pārdošanā nonākušas arī biļetes uz atsevišķiem koncertiem, kuru cena ir no 8 līdz 25 eiro. Biļetes ir pieejamas festivāla mājas lapā https://tmw.ee/passes-tickets/

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs