Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

AUGUSTS
Oh Sees — Face Stabber
Shura — Forevher
King Gizzard & the Lizard Wizard — Infest The Rats' Nest
Friendly Fires — Inflorescent
Frank Turner — No Man's Land
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
16: Mazais Princis, Paviljons Ziedoņdārzs
21: Laika Suns un Sudden Lights , Spīķeru kvartāls
21: Stūrī Zēvele un Sniedzes Prauliņas Koncerts, K. K. fon Stricka villa
23: Kurbads. Ķēves Dēls, Lucavsala
28: Tribes of the City, K. K. fon Stricka villa
29: Evija Vēbere, Dārza Kāre
29: Židrūns, Kaņepes Kultūras centrs
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

The 1975 un Cut Copy nākamā gada Positivus festivāla programmā

Intro, 2018. g. 13. decembrī

The 1975 un Cut Copy ir pirmie mākslinieki, kuri uzstāsies 13. Positivus festivālā. Festivāls norisināsies nākamajā vasarā 26. un 27. JŪLIJĀ, piepildot Salacgrīvas iemīļoto Zvejnieku parku ar neaizmirstamiem pasaules mēroga zvaigžņu, aktuālāko Baltijas grupu un spilgtu jauno talantu koncertiem. Pirmās biļetes uz festivālu par īpaši izdevīgo “Early Bird” cenu tirdzniecībā būs pieejamas tikai no šodienas 13. decembra līdz 22. decembrim.

Nākamajā vasarā Positivus festivālā sagaidīsim alternatīvo britu rokgrupu The 1975. Grupa atpazīstamību izpelnījās 2013. gadā izdodot savu pirmo debijas albumu The 1975, kas ar tās hitiem Chocolate un Sex iekaroja Lielbritānijas albumu top virsotni. Turpinot komerciāli veiksmīgus panākumus arī grupas nākamais albums I Like It When You Sleep, for You Are So Beautiful Yet So Unaware of It ar hitiem Somebody Else un The Sound iekaroja ne tikai Lielbritānijas albumu top, bet pieteica sevi arī ASV pārdodot tur vairāk kā 350 000 albumu kopiju, kā arī tika nominēti prestižajai Mercury mūzikas balvai. Populārais mūzikas žurnāls NME izdoto albumu novērtēja kā labāko 2016. gadā un 2017. gadā grupa uzvarēja Brit Awards un tika nominēta kā labākā Lielbritānijas grupa. The 1975 ir iesildījis tādus mūzikas grandus kā The Rolling Stones un Muse, devušies ASV turnejā kopā ar The Neighbourhood un spēlējuši lielākajos festivālos kā Coachella, Sziget, Lollapalooza, Glastonbury, Open’er, Leeds, Reading un daudzos citos.

Tāpat festivālā sagaidīsim arī Austrālijas grupu Cut Copy, kas pielīdzināma tādiem pasaulē zināmiem mūziķiem kā Air, Daft Punk un LCD Soundsystem. Grupa sevi pieteica 2008. gadā ar otro izdoto studijas albumu In Ghost Colours un iekaroja klausītāju uzmanību ar tās labi zināmajiem hitiem Lights & Music, Hearts on Fire un Take Me Over, kuru atskaņošanas skaits mūzikas vietnēs Spotify un Youtube pārsniedz miljonus. Nedaudz no disko, nedaudz no sintīpopa, nedaudz no indīmūzikas — grupas dziesmu ritmi festivālā iekustinās ikvienu!

Tikai no 13. decembra līdz 22. decembrim festivāla mājas lapā http://www.positivusfestival.com, Biļešu Serviss kasēs un interneta vietnē bilesuserviss.lv pirmās biļetes uz nākamo Positivus festivālu būs pieejamas par “Early Bird” cenu. 2 dienu biļete bez telts vietas maksās 59 eiro, ar telts vietu — 67 eiro un VIP biļete 200 eiro. Biļešu cena mainīsies no 23. decembra!

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs